Bridelle Style Guide LEXINGTON 4

by środa, 31 marca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

LEXINGTON

 

 

Styl uzupełniający

classic

 

Kolory przewodnie

granat / biel / zgaszona zieleń / srebro / brąz

 

Kolory uzupełniające

ecru / wanilia / mocca

 

Kwiaty

róża / gardenia / anemon / jaśmin / jaskier

 

Pora roku

wiosna

 

Inspiracje

antyki

Prowansja

kolorowa porcelana

 

 

 

1. Granatowy obrus nadał całej aranżacji stołu weselnego jednoznacznie styl lexington. Kolorowe obrusy, szczególnie jeśli są wykonane z weluru, są przepiękną ozdobą każdego stołu.

2. W prostocie siła! Jednopiętrowy tort ozdobiono kilkoma listeczkami i ustawiono na ciemnogranatowej paterce. Nic więcej nie potrzeba!

3. Stylizacje lexington to przede wszystkim wyrafinowana prostota. Pamiętaj o tym dobierając dodatki. Powinny być dyskretne, ale o ciekawym wzornictwie i wykonane z najlepszej jakości materiałów.

4. Delikatne, ręcznie haftowane buty to idealne dopełnienie klasycznej stylizacji lexington.

5. Jeśli macie możliwość zorganizowania wesela na świeżym powietrzu i pod zadaszeniem, rozważcie taką możliwość. Plenerowe wesela mają swoją niepowtarzalną magię!

6. Kryształowe kolczyki i perłowe spinki to hity!


zdjęcia: PINTEREST