Bridelle Style Guide NEW YORK CITY 6

by środa, 14 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

NEW YORK CITY

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

morela / orange / żółty / miedź / biel

 

Kolory uzupełniające

różowy / czarny / szary

 

Kwiaty

dalia / jaskier / jeżówka / rudbekia / kosmos

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

suche liście

nowoczesny design

loft

 

 

 

1. Papeteria ślubna nabiera niezwykłego charakteru, jeśli wydrukowany tekst łączy różne kroje, wielkości i kształty czcionek. To prosty i bardzo efektowny zabieg, aby zaproszenia ślubne wyglądały elegancko i niepowtarzalnie.

2. Jesienny bukiet w ciepłych kolorach przepięknie prezentuje się z nowoczesną stylizacją. Zwarta kompozycja nabrała lekkości dzięki użyciu długich wstążek oraz wystających ponad kompozycję zielonych gałązek. Dzięki temu bukiet nabrał smukłego kształtu.

3. Czarne, metalowe krzesła idealnie kontrastowały z ciepłą i jesienną paletą barw aranżacji. Takie przeciwstawne elementy zawsze dodają realizacji dynamiki i świeżości.

4. Jesień kusi mnóstwem fantastycznych gatunków kwiatów od dalia, przez jeżówki, rudbekie, słoneczniki, aż po jaskry.

5. Do jesiennych aranżacji koniecznie włączcie jesienne, kolorowe liście! Będą one przepięknym dopełnieniem każdego bukietu i aranżacji!

6. Niska kompozycja na stole weselnym dodaje uroku całej aranżacji i nie przeszkadza siedzącym naprzeciwko siebie gościom w swobodnej rozmowie.

 


zdjęcia: PINTEREST