New York Bridal Week 2022 / VERA WANG

by wtorek, 4 maja, 2021NEW YORK BRIDAL WEEK 2022

 

Trudno w to uwierzyć, ale ostatni New York Bridal Week, to już trzecia modowa impreza branżowa, która odbywa się w lockdownie! Po raz kolejny, zamiast uczestniczyć osobiście w pokazach, oglądaliśmy je na monitorach komputerów. Zresztą samych pokazów odbyło się bardzo mało i większość kolekcji sukien ślubnych na sezon wiosenny i letni 2022 otrzymaliśmy w serwisie zdjęciowym z sesji. Ale to nie oznacza, że nie projektanci nie pracowali przez ostatnie pół roku w pocie czoła! Zaprezentowane kolekcje są ciekawe, jest kilka trendów, które zdecydowanie będą królować w przyszłym roku. Nasi ulubieni projektanci nie zawiedli i zaprezentowali wspaniałe kreacje. Tak jakby każdy z branży ślubnej czarował rzeczywistość w oczekiwaniu na powrót do znanego nam świata.

 

W tym tygodniu pokażemy ponad 50 kolekcji, które zaprezentowano na sezon Summer/Spring 2022. Podsumowaniem prezentacji kolekcji będzie wyszczególnienie TRENDÓW 2022, które zaprezentujemy za tydzień. Wszystkie panny młode, które planują swój ślub za rok, powinny koniecznie zobaczyć, co nas czeka w modzie ślubnej. A zdradzę wam, że czeka nas dużo… kwiatów! Resztę zobaczycie za tydzień w podsumowaniu pokazów i prezentacji trendów.

 

Mamy ogromną nadzieję, że przyszły sezon ślubny będzie już powrotem do normalności i wszystkie piękne śluby odbędą się zgodnie z planem. W ich zaplanowaniu i przygotowaniu pomoże wam najnowsza książka Bridelle „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL„, w której znajdziecie także porady dotyczące wyboru sukni ślubnej, dodatków i całej stylizacji. Książkę możecie kupić TUTAJ.

 

 

VERA WANG

 

 

zdjęcia: materiały prasowe