PROJEKT JESIEŃ / Jesienne stylizacje Panien Młodych

by poniedziałek, 30 sierpnia, 2021
PROJEKT JESIEŃ

 

Jesienne stylizacje Panien Młodych

 

Jesień to świetna pora roku, aby zaszaleć ze ślubną stylizacją i wybrać odważne dodatki i kolory! Wybrałyśmy dla Was pięć najgorętszych trendów, które sprawdzą się na jesiennych ślubach.

Planując jesienną stylizację warto zaplanować takie elementy, jak okrycie wierzchnie, ponieważ popołudnia i wieczory są już chłodne, a lekkie suknie z cienkich tkanin nie zapewnią Wam komfortu termicznego. Jeśli marzysz o oryginalnej sukni ślubnej, to jesienią możesz śmiało wybrać sukienkę w kolorze przydymionego różu, moreli czy lawendy! Także wszelkie metaliczne wstawki, przeszycia i hafty będą bardzo modne!

 

Nie zapominamy także o obowiązkowym elemencie jesiennej sukni ślubnej, czyli długich rękawach. Wiele przyszłych Panien Młodych obawia się, że mocno zabudowana suknia ślubna nie jest seksowna. Nic bardziej błędnego! Suknie z zabudowanymi gorsetami i długimi rękawami są nie tylko bardzo seksowne, ale także niezwykle zmysłowe! Spójrzcie tylko na propozycje przygotowane przez nas poniżej.

 

OKRYCIA

 

Jesienią niezbędne jest okrycie, które zabezpieczy Was przed chłodem. Najmodniejsze od kilku sezonów są wszelkie peleryny i narzutki wykonane z tiulu. Ten typ okryć sprawdzi się na jesiennych ślubach, kiedy temperatury spadają do ok. 10 st. Jeśli będzie chłodniej, powinnaś zaplanować szal, sweterek, bolerko, ponczo, kurteczkę lub płaszczyk.

 

1. Clara Wedding / 2. Inno Wedding / 3. Blanc Neul / 4. Métier Couture

 

 

METALICZNY BLASK

 

Marzysz o odważnej i nietypowej sukni ślubnej? Jesienna aura i kolorystyka sprzyjają wyborowi sukni z metalicznymi, kolorowymi akcentami. Dość wspomnieć, że metaliczne wstawki w kolorze złota, miedzi i różowego złota, są jednym z trendów na nadchodzący sezon. Metaliczne akcenty w sukniach ślubnych będą pięknie blikować, jeśli sala weselna będzie rozświetlona świecami!

 

1. Royal Wed / 2. Paolo Sebastian / 3. Isamu Morita / 4. Tyche Wedding

 

 

DŁUGOŚĆ TEA-LENGHT

 

Wybór długości do połowy łydki ma swoje bardzo głębokie uzasadnienie na jesienne śluby? Dlaczego? Dlatego, że jesienna aura to często deszcz oraz duża wilgotność i rosa. Długa suknia w takich warunkach błyskawicznie będzie mokra i brudna!

 

1. Jubilee Bride / 2. Shine Wedding / 3. Jubilee Bride / 4. De Jenie

 

 

KOLORY ZIEMI

 

Nasz ulubiony trend, czyli tzw. kolory ziemi, czyli wszelkie odcienie beży, brązów, brudnej lawendy, moreli, kolor zbóż, suszonych liści i skoszonej trawy. Ta kolorystyka sprawdzi się genialnie na jesiennych ślubach.

 

1. Roksolana Bogutska / 2. Royal Wed / 3. Zuhair Murad / 4. Mania Modeler

 

 

IMPONUJĄCE RĘKAWY

 

O powodach, dla których warto wybrać na jesienny ślub suknię z długimi rękawami, nie muszę nikogo przekonywać. Długie rękawy chronią nie tylko przed chłodem, ale także dodają elegancji i klasy całej stylizacji. Szczególnie modne w przyszłym sezonie będą szerokie rękawy, typu dzwony oraz bufiaste rękawy o obniżonej linii.

 

1. Jillian Sposa / 2. Nurit Hen / 3. Ashi Studio / 4. Tal Salamandra

 

zdjęcia: PINTEREST
Tagi: Kategoria: PROJEKT JESIEŃ 0