PRONOVIAS 2022 // Opera Collection 2

by piątek, 17 września, 2021PRONOVIAS 2022

Opera Collection

 

 

Wrzesień to tradycyjnie początek pokazów i prezentacji kolekcji na kolejny sezon. Światowy, hiszpański gigant mody ślubnej, czyli legendarny PRONOVIAS, jako jeden z pierwszych zaprezentował swoje najnowsze kolekcje na 2022 rok. Jak zwykle kolekcje są spójne, konsekwentnie utrzymane w założonej linii stylistycznej i obfitują w różnorodne modele dopasowane do zróżnicowanych sylwetek panien młodych. Warto przypomnieć, że to hiszpańska marka, jako pierwsza wprowadziła na świecie linię plus size dostępną w regularnych kolekcjach.

 

 

 

 

Najnowsza kolekcja haute couture PRONOVIAS 2022, o wyrafinowanej nazwie Opera jest przykładem najlepszego wzornictwa w modzie ślubnej, jakiego można było oczekiwać od hiszpańskiej marki. Klasyczne fasony zostały w mistrzowski sposób wykończone pięknymi detalami – falbanami, koronkami, ręcznie naszywanymi kamieniami i perłami. Najdroższa z corocznych, kolekcja haute couture prezentuje klasykę w najlepszym wydaniu. Na szczególną uwagę zasługują tkaniny, których użyto do stworzenia kreacji. Królują szlachetne, gładkie i lejące się tkaniny. Warto zauważyć, że prezentowane modele wpisują się w dwa trendy – romantycznej klasyki i nowoczesnego wielkomiejskiego szyku. 17 przepięknych, dopracowanych kreacji!

 

 

Kolekcja Opera olśniewa. To wg mnie najlepsza z kolekcji haute couture Pronovias od czasów tragicznie zmarłego dyrektora kreatywnego marki i głównego projektanta Manuela Mota. Jest wyrafinowana, spójna i konsekwentna. Wyrafinowane wykończenia dopełniają prostotę fasonów. Zjawiskowe sylwetki czerpią głównie z mody izraelskiej oraz inspiracji nową współpracą Pronovias, czyli nowojorską królową Verą Wang. Mnóstwo klasyki i tradycji, których brakowało od kilku sezonów w modzie ślubnej. SZTOS!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zobaczymy już na początku października podczas New York Bridal Fashion Week.

 

 

REKLAMA

 

DICKINSON

 

 

FERRI

 

 

FONTEYN

 

 

KIRKLAND

 

 

LUDWIG

 

 

MISTY

 

zdjęcia: materiały prasowe