PRONOVIAS TRENDY 2022 // Fason trąbka

by czwartek, 7 października, 2021
 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | FASON TRĄBKA

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022

 

Nikt nie ma wątpliwości, że hiszpański dom mody PRONOVIAS wyznacza trendy w modzie ślubnej. To od nich rozpoczynają się prezentacje kolekcji na kolejny sezon. I to w ich kolekcjach znajdujemy trendy, które obserwujemy później podczas New York Bridal Week oraz Barcelona Bridal Week. W tym roku poza trzema regularnymi kolekcjami, Pronovias zachwycił ślubny świat współpracą z jedną z najważniejszych projektantem mody ślubnej na świecie, czyli nowojorską królową Verą Wang.

 

VERA WANG BRIDE x PRONOVIAS

 

Współpraca z amerykańską designerką miała jednoznaczne przełożenie na trendy, które zostały mocno zaakcentowane we wszystkich kolekcjach hiszpańskiej marki. Jak zawsze czekamy z niecierpliwością, aby skonfrontować wybrane przez nas charakterystyczne elementy, z tym co zobaczymy za kilkanaście dni w Nowym Jorku. Będące znakiem rozpoznawczym Very Wang wielowarstwowe falbany czy drapowania, to jedne z najbardziej wyczekiwanych przez nas trendów.

 

15 TRENDÓW

 

Wybrałyśmy 15 trendów, które przewinęły się przez kolekcje Oasis, Eden, Opera i Vera Wang Bride dla Pronovias. Warto zauważyć, że niektóre z nich to wielki powrót do mody ślubnej! Klasyka wraca na salony, ale w nowej i nowoczesnej stylistyce. Nas najbardziej urzekły architektoniczne struktury kreacji. Piękne konstrukcje zostały mistrzowsko wykończone koronkami, wśród których uwagę zwracają te na dekoltach na plecach.

 

 

Kocham Pronovias. Jest to miłość stała i niezmienna, chociaż nie ukrywam, że miewam romanse z innymi markami i projektantami. Niemniej Pronovias ma w moim zawodowym sercu stałe i nienaruszalne miejsce. Kocham ich konsekwencję, wizję i odwagę. Kocham ich za fantastyczne współprace. Kocham ich za zmianę kilka lat temu, która sprawiła, że sukienki w rozmiarach powyżej 40 zaczęły być regularnie projektowane przez większość marek ślubnych. Kocham ich za piękne projekty, które łączą w sobie klasykę, tradycję z nowoczesnością i współczesnymi oczekiwaniami od mody. Jestem szczęśliwa, że Pronovias od tylu lat towarzyszy mi oraz moim Czytelniczkom.

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Fason trąbka

 

WOW FACTOR

 

Fason nazywany trąbka lub trumpet, to jedna z odmian słynnej rybki lub syrenki. Często zresztą mylona z nimi. Czym zatem różni się trąbka od rybki? Sam kształt sukni jest identyczny, tzn. wąska spódnica, która w pewnym punkcie zaczyna się rozszerzać i w zależności od projektu może się wydłużać do trenu lub mocno rozkloszowywać. Istotny jest punkt, w którym krój zaczyna się rozszerzać. W rybce jest to wysokość i poniżej wysokości kolan. W przypadku trąbki punkt rozszerzenia jest powyżej linii kolan. W kolekcji Vera Wang Bride dla Pronovias znalazły się niezwykle eleganckie i seksowne suknie o kształcie trąbki, które pięknie podkreślają sylwetkę i wbrew pozorom polecane są nie tylko szczupłym pannom młodym. Jeśli panna młoda w rozmiarze xl ma proporcjonalną sylwetkę tzn. zaznaczoną talię i biodra, to ten krój sprawdzi się idealnie dla podkreślenia kształtu wiolonczeli sylwetki.

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | FASON TRĄBKA

 

 

 


 

fotograf ślubny mazowieckie