TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 11

by środa, 4 sierpnia, 2021
 

 

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY

 

Kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout.

Dekoracje kwiatowe powinny być dostosowane nie tylko do waszego budżetu, ale także do miejsca i pory roku. Polne kwiaty nie będą dobrze prezentować się w pałacowych wnętrzach, a storczyki nie sprawdzą się w rustykalnej aranżacji. Dopasowanie kwiatów ma kluczowe znaczenie dla całej stylistyki ślubu i wesela i warto skonsultować swoje pomysły i wizje z florystą. Posłuchajcie jego argumentów, jeśli będzie Wam doradzać lub odradzać pewne rozwiązania. Mnóstwo porad dotyczących aranżacji kwiatowych, doboru gatunków roślin oraz palety ich kolorów, znajdziecie w najnowszej książce Bridelle. Książkę MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL w promocyjnej cenie możecie zamówić klikając na jej tytuł.

 

Kwiaty w aranżacjach ślubnych i weselnych, to jeden z najbardziej fascynujących i niewyczerpanych tematów, które pojawiają się podczas organizacji ślubu. Od ich ilości, gatunków, kolorów zależy cały styl i charakter uroczystości. Warto przeznaczyć możliwie największą kwotę na aranżacje florystyczne oraz pozostałe elementy dekoratorskie, bo to właśnie strona wizualna będzie najbardziej spektakularną częścią wesela.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zebrałyśmy dla Was ponad 100 najpiękniejszych bukietów, które pokażemy Wam w tym tygodniu w cyklu TWÓJ BUKIET ŚLUBNY. Aby zobaczyć wszystkie części, kliknij na tytuł serii. Każdy bukiet będzie opisany porą roku, stylistyką, kolorystyką oraz wymienione zostaną bazowe kwiaty w kompozycji. Zapraszamy!

 

REKLAMA

 

BUKIET 51

 


 

KWIATY: dalia, róża, anemon, driakiew

KOLORYSTYKA: pudrowy, biały, czekoladowe bordo, różowy

STYLISTYKA: rustic, boho

PORA ROKU: lato, jesień

 

 

BUKIET 52

 


 

KWIATY: róża, goździk, driakiew, rudbekia, cynia, szarłat

KOLORYSTYKA: czekoladowe bordo, sienna, brąz, mocca, rudy

STYLISTYKA: whimiscal, rustic

PORA ROKU: jesień

 

 

BUKIET 53

 


 

KWIATY: róża, protea, chryzantema, storczyk, goździk

KOLORYSTYKA: żółty, pomarańczowy, pudrowy, różowy

STYLISTYKA: rustic, whimsical

PORA ROKU: lato, jesień

 

 

BUKIET 54

 


 

KWIATY: tuberoza, śniadek, stephanosis, oliwnik

KOLORYSTYKA: biały, zielony

STYLISTYKA: boho, whimsical, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato, zima

 

 

BUKIET 55

 


 

KWIATY: dalia, skabioza, róża, mięta, chryzantema

KOLORYSTYKA: biały, zielony, blady róż

STYLISTYKA: whimsical, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

zdjęcia: PINTEREST