TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 13

by środa, 4 sierpnia, 2021
 

 

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY

 

Kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout.

Dekoracje kwiatowe powinny być dostosowane nie tylko do waszego budżetu, ale także do miejsca i pory roku. Polne kwiaty nie będą dobrze prezentować się w pałacowych wnętrzach, a storczyki nie sprawdzą się w rustykalnej aranżacji. Dopasowanie kwiatów ma kluczowe znaczenie dla całej stylistyki ślubu i wesela i warto skonsultować swoje pomysły i wizje z florystą. Posłuchajcie jego argumentów, jeśli będzie Wam doradzać lub odradzać pewne rozwiązania. Mnóstwo porad dotyczących aranżacji kwiatowych, doboru gatunków roślin oraz palety ich kolorów, znajdziecie w najnowszej książce Bridelle. Książkę MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL w promocyjnej cenie możecie zamówić klikając na jej tytuł.

 

Kwiaty w aranżacjach ślubnych i weselnych, to jeden z najbardziej fascynujących i niewyczerpanych tematów, które pojawiają się podczas organizacji ślubu. Od ich ilości, gatunków, kolorów zależy cały styl i charakter uroczystości. Warto przeznaczyć możliwie największą kwotę na aranżacje florystyczne oraz pozostałe elementy dekoratorskie, bo to właśnie strona wizualna będzie najbardziej spektakularną częścią wesela.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zebrałyśmy dla Was ponad 100 najpiękniejszych bukietów, które pokażemy Wam w tym tygodniu w cyklu TWÓJ BUKIET ŚLUBNY. Aby zobaczyć wszystkie części, kliknij na tytuł serii. Każdy bukiet będzie opisany porą roku, stylistyką, kolorystyką oraz wymienione zostaną bazowe kwiaty w kompozycji. Zapraszamy!

 

REKLAMA

 

BUKIET 61

 


 

KWIATY: peonia, protea, róża, tulipan, jaskier, dalia

KOLORYSTYKA: pudrowy, biały, różowy, blady różowy, pistacja

STYLISTYKA: whimsical, fine art

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 62

 


 

KWIATY: bugenwilla, ciemiernik, perukowiec, liście

KOLORYSTYKA: bordo, czerwień, karminowy, marsala

STYLISTYKA: whimiscal, rustic

PORA ROKU: lato, jesień, zima

 

 

BUKIET 63

 


 

KWIATY: zwartnica, jaskier, anemon, frezja

KOLORYSTYKA: blady różowy, biały, kremowy

STYLISTYKA: whimsical, boho

PORA ROKU: wiosna, zima

 

 

BUKIET 64

 


 

KWIATY: peonia, jaskier, storczyk, mimoza

KOLORYSTYKA: amarant, morela, brzoskwinia, żółty, różowy

STYLISTYKA: boho, whimsical, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 65

 


 

KWIATY: róża, dalia, chryzantema

KOLORYSTYKA: pudrowy, czekoladowy, karminowy, brudny żółty

STYLISTYKA: whimsical, rustic, boho

PORA ROKU: lato, jesień

 

zdjęcia: PINTEREST


1 odpowiedź
  • Kasia
    25 listopada, 2018

    Bardzo dużo ładnych propozycji, już nie mogę się doczekać targów ślubnych w 2019 roku, zobaczymy co będzie modne w następnym sezonie 🙂 Czekam na kolejne wpisy, pozdrawiam.