Czego nie zakładać na wesele?

by sobota, 20 maja, 2023Kiedy dostajesz zaproszenie na wesele, zaczynasz zastanawiać się nad wieloma sprawami. Jedną z nich jest wybór sukienki i odpowiednich dodatków. Myślisz, co będzie do Ciebie pasowało, co warto wybrać? My podpowiemy – czego nie powinnaś zakładać na wesele.

 

 

modne stylizacje weselne

 

 

Ubiór odpowiedni do sytuacji

Wesele jest takim wydarzeniem, że chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. Nic dziwnego, że wszyscy poświęcają sporo czasu na znalezienie idealnej kreacji. Jednak w tych przygotowaniach, bardzo ważne jest zachowanie umiaru. Pamiętaj – w tym dniu to nie Ty masz skupiać na sobie uwagę. Należy się ona Młodej Parze. Dlatego zastanów się, czego nie powinnaś wybierać na taką okazję.

Przede wszystkim zrezygnuj z sukienek, które mają jaskrawe kolory. Takie wyróżnienie się z tłumu nie będzie w dobrym tonie. Nie powinnaś również zakładać sukienki zbyt krótkiej. Będzie krępowała ruchy, ale też nie jest to miejsce odpowiednie na takie kreacje. Z Twojej listy powinny zniknąć też sukienki ze zbyt dużym dekoltem, czy licznymi wycięciami.

Im skromniejsza będzie sukienka, tym lepiej będzie to odebrane przez pozostałych gości. Sukienki na wesele do wyboru z oferty Answear.com są doskonałą bazą do budowania stylizacji weselnej. Znajdziesz tam propozycje w różnej długości i kolorze – pozwalającej na swobodną zabawę.

 

Sprawdź, jaka będzie pogoda

Nawet w czasie letnich miesięcy mogą zdarzyć się chłodniejsze dni czy wieczory. Wybierając się na wesele, sprawdź wcześniej jaka będzie pogoda. Przy cienkiej sukience, warto pomyśleć o wierzchnim okryciu, by w razie czego móc je na siebie nałożyć. Po całonocnej zabawie, gdy zaczniesz odczuwać zmęczenie, może Ci być chłodno.

Odpowiedni płaszcz z oferty Answear.com sprawdzi się w tej stylizacji idealnie. Sprawdź propozycje cieńszych płaszczy, idealnych na wiosenne czy jesienne wieczory. Wesele ma się odbyć zimą? Również znajdziesz tutaj odpowiednie modele. Eleganckie, ciepłe i o różnej długości, które łatwo dopasujesz do sukienki i butów.

 

Dodatki mają moc

Masz sukienkę, która nie odciągnie uwagi od najważniejszych osób tego dnia? Poświęć chwilę na dobranie dodatków. Im lżejsza i delikatniejsza sukienka, tym wyraźniejszą biżuterię możesz do niej dobrać. Pamiętaj, że takie dodatki również mogą skupiać na sobie uwagę innych. Wybierz coś, co podkreśli Twoją stylizację, ale jednocześnie nie będzie zbyt ekstrawaganckie.

Zastanów się również nad odpowiednią torebką. Jeśli planujesz zabrać telefon, klucze i chusteczki, wystarczy kopertówka. Należysz do kobiet, które lubią być przygotowane na każdą sytuację? Zapasowe rajstopy czy pończochy, igła z nitką i kosmetyki to zestaw, bez którego nie wyjdziesz z domu? Przyda się większa torebka, która zmieści wszystko, a jednocześnie będzie wyglądała zgrabnie i delikatnie – tkie modele znajdziesz na: https://answear.com/k/ona/akcesoria/torebki.

 

Wybierając strój na wesele, pamiętaj, że ma on pasować do Twojej figury. Powinien też być wygodny, byś mogła się w nim dobrze czuć. Miej jednak świadomość, że są sukienki czy dodatki, które na wesele nie pasują – ich założenie może być w złym tonie.

 

Artykuł sponsorowany