SUKNIE PRONOVIAS 2023 // Privée Collection 1

by wtorek, 24 stycznia, 2023PRONOVIAS 2023

Privée Collection cz. 1

 

 

Coroczna prezentacja kolekcji ślubnych marki PRONOVIAS jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody ślubnej. To także jedno z tych wydarzeń, na które czekam zawodowo. Pronovias to gwarancja show na najwyższym poziomie, kilka kolekcji oraz ponad 100 kreacji. Jest to największa firma ślubna na świecie. Jest to także najbardziej rozpoznawalna marka sukien ślubnych, która ma swoje salony na każdym kontynencie. Od wielu dekad Pronovias wyznacza trendy w modzie ślubnej. Znane współprace marki z takimi projektantkami jak Vera Wang czy Georgina Chapman (współzałożycielka marki Marchesa), Ashley Graham (autorska kolekcja sukien ślubnych plus size) sprawiły, że pozycja Pronovias w ślubnym świecie jest absolutnie nie do podważenia.

Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w zamkniętych pokazach marki podczas Barcelona Bridal Week. To zawsze ogromne przeżycie dla mnie i jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. W Polsce Pronovias ma jeden salon firmowy, który mieści się w Warszawie, w Atrium Centrum w alei Jana Pawła II 27. Poza tym miejscem, suknie dostępne są w salonach partnerskich w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Sopocie i Rzeszowie (adresy znajdziecie na stronie firmowej).

 

 

 

 

PRIVÉE jest ekskluzywną, coroczną kolekcją Pronovias przeznaczoną dla panien młodych poszukujących najbardziej wyrafinowanych tkanin oraz zdobień. Suknie z tej linii są bardzo misternie zdobione, przez co także droższe od linii standardowej Pronovias Collection (w tym roku to kolekcja o nazwie Joy). Cechą charakterystyczną kolekcji Privée są głównie balowe kroje sukni oraz wyraziste zdobienia. Nie bez powodu ta linia uznawana jest za dedykowaną pannom młodym, które marzą o looku księżniczki, ale z klasą i w najlepszym stylu. Suknie z kolekcji Privée uszyte są z doskonałej jakości tkanin: jedwabi, taft i koronek. Wyjątkowo pięknie prezentują się kreacje zdobione trójwymiarowymi, ręcznie formowanymi tkaninowymi kwiatami.

Kolekcja Privée, podobnie jak największa kolekcja Joy dostępna jest w rozmiarówce 0-32 (rozmiarówka amerykańska). Niestety nie wszystkie suknie z tej kolekcji dostępne są w Polsce, ale jest szansa, że na specjalne zamówienie będzie można zakupić wybraną kreację.

 

 

 

 

Kolekcja PRIVÉE jest kwintesencją luksusu i przepychu, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Misterne zdobienia zachwycają, a fasony przywodzą na myśl modę z lat 50. XX wieku, a także epokę wiktoriańską. To po prostu majstersztyk wzornictwa i krawiectwa.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zaprezentowano podczas jesiennego tygodnia mody ślubnej, który odbył się w październiku 2022 w Nowym Jorku.

Wszystkie kolekcje znajdziecie na blogu Bridelle.pl pod tagiem PRONOVIAS 2023.

 

 

AGATIA

 

 

ARABELLA

 

 

BREA

 

 

CASSANDRA

 

 

CATALINA

 

 

CATERINA

 

 

CORNELIA

 

 

DELANEY

 

 

DIVINA

 

 

DONATELLA

 

 

EMILIA

 

 

FERRARA

 

zdjęcia: materiały prasowe PRONOVIAS