{HOT SEXY BEST} 

Polskie śluby okiem fotografów i organizatorów ślubnych pokazujemy w cyklu {HOT SEXY BEST}.

Zobacz poniżej, jak prezentowane są śluby!

* * *

Jeśli jesteś fotografem lub konsultantem ślubnym i fotografowałeś lub organizowałeś wyjątkowy ślub – pokaż go na blogu Bridelle.

Szukamy pięknych, polskich ślubów. Pokażmy światu i przyszłym Nowożeńcom, że w Polsce także można zorganizować niezapomniany ślub i wesele! A kto, jeśli nie Wy najlepiej wie, że w Polsce także odbywają się uroczystości na europejskim poziomie!

Dlatego jeśli chcecie pochwalić się ślubem, który fotografowaliście lub organizowaliście, nie zwlekajcie!

Czekamy na Wasze fotograficzne opowieści!

Jeśli macie pytania lub wątpliwości – czekamy na Wasze maile!

Zdjęcia publikujemy bezpłatnie, wg kolejności zgłoszeń, po uprzedniej weryfikacji przez pracownika bloga.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji zdjęć, które nie będą spełniać wymaganych przez nas kryteriów.

Prezentowane w tej kategorii śluby biorą udział w nominacjach plebiscytu THE BEST OF BRIDELLE.

Pierwszeństwo publikacji mają reklamodawcy bloga Bridelle.pl

UWAGA! Materiały zgłoszone do bezpłatnych publikacji, jeśli zostały pokazane na innych stronach ślubnych (poza stroną/blogiem/FB fotografa) mają automatycznie 3 miesięczny okres oczekiwania na publikację. Dotyczy to także publikacji wyemitowanych w trakcie oczekiwania na publikację na Bridelle.pl Warunek ten nie dotyczy publikacji płatnych.

* * *

Zdjęcia prosimy przesyłać wg poniżej specyfikacji na maila bridelle@bridelle.pl

1. Minimum 50 zdjęć z jednego ślubu (maksymalnie 100 zdjęć; mogą być to sety lub kolaże). Prosimy szczególnie o dołączenie zdjęć detali ślubu – kwiatów, dekoracji, detali, sukni, butów, obrączek itd.

2. Zdjęcia muszą mieć jednakową szerokość (minimum 600 px., maximum 680 px.) Szerokość to górna krawędź zdjęcia.

3. Zdjęcia muszą być kolejno ponumerowane i jednakowo nazwane, np.: AniaKrzys1, AniaKrzys2, AniaKrzys3. Nie będziemy rozpatrywać zgłoszeń z niechronologicznie ułożonymi fotografiami.

4. Imiona nowożeńców, data ślubu i miasto w którym odbył się ślub oraz wesele, inne znane Wam informacje dotyczące ślubu – suknia, florystyka, buty, papeteria, tort, itd.

5. Nazwisko fotografa lub nazwa studio i adres www.

6. Zdjęcia prosimy przesłać spakowane w ZIP lub RAR.

7. Oświadczenie o zgodzie na bezpłatną publikację i własności praw autorskich do przesłanych zdjęć.

* * *

W tym roku czeka na Was nowa kategoria i specjalne nagrody od W.KRUK.

Aby dowiedzieć się więcej, kliknijcie na banner poniżej.

* * *

PRZYKŁADOWA PUBLIKACJA ŚLUBU

Zapraszam Was dziś na wyjątkowy ślub. Niezwykły, piękny, radosny i pełen radości. I niebieski! A co to oznacza, nie muszę chyba tłumaczyć żadnej Czytelniczce 😉 Wystarczy spojrzeć na kolorystykę bloga. Nasi bohaterowie to Kasia i Mati. Piękni, młodzi, uśmiechnięci i jak zdradziła nam Ewa Bujak z BUJAK STUDIO, która fotografowała ten ślub do szaleństwa w sobie zakochani. I wcale się nie dziwię 😉 Kasia – śliczna, delikatna i eteryczna, pełna kapryśnego uroku i chyba z nieposkromionym temperamentem (zobaczcie w 3. części, jak porzuciła seksowne szpilki i w wygodnych conversach dała z Matim popis taneczny!). Mati – męski, nonszalancki i znowu cytuję Ewę – postrzelony. Oboje tworzą przepiękną Parę! A jeśli dodamy do tego ich stylizację to będzie to również najmodniejsza Para ślubna 2012! Kasia wybrała dziewczęcą, ale zmysłową suknię, a Mati zdecydował się na garnitur w kolorze głębokiego granatu (nawet skarpety miał idealnie dobrane – GENIALNE ZDJĘCIE!). Bukiet z białych jaskrów ozdobiony maleńkimi błękitnymi kwiatami hortensji idealnie pasował do prostej, modnej stylizacji Kasi. Na innym ujęciu zobaczycie jeszcze raz bukiet, ale z wplecioną pomiędzy kwiatami – broszką. To stara, rodzinna broszka i w ten sposób Kasia miała coś niebieskiego, coś starego i coś pożyczonego 🙂 Ślub tej uroczej Pary odbył się w łódzkim klasztorze Sióstr Karmelitanek Bosych, a przyjęcie weselne w niezwykle klimatycznym Starym Folwarku w Brzezinach. Szalenie podobały mi się prezenty dla Rodziców Kasi i Matiego – były to zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oprawione w piękne ramy. Całość to klasa sama w sobie. Przemyślana, dopracowana, ale nie przeładowana dekoracjami i detalami. Doskonały przykład ślubu z kolorem przewodnim, wyrazistą stylizacją i wyjątkowymi detalami, które zdefiniowały cały ślub. Ale ten ślub był niezwykły z jeszcze jednego powodu. Fotografii. Ewę i Józka Bujak z BUJAK STUDIO odkryłam przypadkiem i od pierwszego wejrzenia zakochałam się w ich zdjęciach. To najlepszy styl w fotografii ślubnej. Zdjęcia na najwyższym poziomie, w charakterystycznym, nazywanym przeze mnie amerykańskim stylu. Ilość kadrów, które mnie rozbawiły, wzruszyły, poruszyły, zaskoczyły, zadziwiły i oczarowały jest jak na jeden ślub zdecydowanie zbyt duża 😉 Wymienię tylko kilka wyjątkowych i niezapomnianych zdjęć – moment błogosławieństwa Kasi i Matiego przez nestorki rodów, zapewne są to Babcie Młodej Pary (wybaczcie kolejny nawias, ale w 3. części odszukajcie zdjęcie, gdzie jedna z cudownych Babć… ma na głowie welon Kasi!). Zdjęcie pięknych i eleganckich Mam obojga Nowożeńców w 2. części – czarno-białe, wzruszające, symboliczne. W 3. części zdjęcie tańczącej Kasi i Matiego – spontaniczność i szczęście opisane obrazem. Fantastyczni fotograficy, którzy prezentują najwyższy, niczym nie ustępujący światowej sławy fotografom poziom. Zapraszam Was do obejrzenia wszystkich części tego Najpiękniejszego Ślubu Roku. ZOBACZ CZĘŚĆ 2 i ZOBACZ CZĘŚĆ 3.

* * *

PALETA KOLORÓW

błękit biel granat paleta.dove navy

NOWOŻEŃCY: Kasia i Mati

DATA ŚLUBU: 25 sierpnia 2012

ŚLUB: Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych / Łódź

WESELE: Stary Folwark / Brzeziny

FOTOGRAFIA: BUJAK STUDIO

* * *

zdjęcia: BUJAK STUDIO