NASI SPONSORZY

TRAX NYC (pierścionki i obrączki)

* * *

Co kochają wszystkie dziewczyny na świecie i co jest wieczne? DIAMENTY! Mówcie, co chcecie, ale w tym kamieniu zawarta jest boska cząstka, przeszłość i przyszłość, siła i moc. Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy musi być z diamentem Koniec i kropka! Takie cudeńka znajdziecie w jubilerskim butiku TRAXNYC, który oferuje piękne, niedrogie pierścionki i obrączki. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

ADAM SOBOLEWSKI (fotografia)

* * *

Serdecznie witamy w naszym gronie ADAMA SOBOLEWSKIEGO – fotografika będącego członkiem ekskluzywnego stowarzyszenia fotografów ślubnych z całego świata AGWPJA. Pamiętacie, kiedy pokazywałam Wam cudną, wenecką sesję plenerową? Przypomnicie ją sobie TU. Adam Sobolewski z wykształcenia i zawodu jest grafikiem komputerowym. Zdjęciami, choć umiarkowanie interesował się od zawsze. Reportażem ślubnych zajmuje się od kilku lat. Pierwszy reportaż zrobił z ciekawości i tak mu się spodobało, że z radością robi je do dzisiaj. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

ENI LORAC DESIGN (poligrafia)

* * *

Nowoczesne zaproszenia ślubne o wyrafinowanej grafice już dostępne w Polsce! Pokazywałam Wam już kilka przykładów, a teraz z radością zapraszam na stronę naszego sponsora ENI LORAC DESIGN gdzie znajdziecie fantastyczne zaproszenia oraz dodatki – winietki, karty menu, plany stołów, podziękowania dla gości i księgi wpisów. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

PATYKWIA (florystyka)

* * *

Dla niebanalnych Par Młodych, które poszukują wyjątkowych dekoracji polecam zapoznanie się z ofertą pracowni florystycznej PATYKWIA. Zjawiskowe dekoracje kwiatowe i stylizacje. Coś czego wiele z Was szukało, z zazdrością przeglądając zagraniczne blogi z pięknymi dekoracjami kwiatowymi i nie tylko. Polskie florystki – poziom światowy! ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

https://bridelle.pl/wp-content/uploads/2011/10/patykwiaw27.jpg

* * *

KRAINA ŚLUBÓW (organizacja ślubów)

* * *

Ile pracy wymaga zorganizowanie ślubu, wie niewiele osób, spoza branży ślubnej. Przyszli Małżonkowie, często są zaskoczeni, jak wiele zadań stoi przed nimi i jak wiele wysiłku i czasu potrzeba, aby zorganizować wymarzony ślub. Z pomocą przychodzą wówczas konsultanci ślubni. Jedna z najbardziej kreatywnych agencji ślubnych w Polsce – KRAINA ŚLUBÓW, pokazywała wielokrotnie swoje niezwykłe realizacje. Marzysz o wyjątkowym ślubie? ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

LA PARISIENNE (suknie ślubne)

* * *

Suknie królowej mody ślubnej w Polsce? TAK! Firma LA PARISIENNE sprowadza do Polski suknie z wyprzedaży i pokazów, zjawiskowych kreacji Very Wang. Okazyjne ceny i najpiękniejsze suknie ślubne na świecie. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

BRISHOES (buty ślubne)

* * *

Buty! Buty! Buty! Która z Was nie kocha butów? Ja uwielbiam! I uważam, że perfum, torebek i butów nigdy dość! Jeśli szukasz olśniewających butów, takich marek, jak Paradox London, Phillipa Scott czy Benjamin Adams znajdziesz je w butiku BRISHOES. Piękne stylizacje z butami, na naszym blogu. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

https://bridelle.pl/wp-content/uploads/2010/01/brishoes3.jpg https://bridelle.pl/wp-content/uploads/2010/01/brishoes1.jpg

* * *

LOLA & LULU (stroiki do włosów)

* * *

Nie chcesz tradycyjnego welonu? Marzysz o oryginalnej i wyjątkowej ozdobie do włosów? Koniecznie odwiedź butik LOLA&LULU. Właścicielka pracowni, zdobywała doświadczenie u jednej z najsłynniejszych, brytyjskich modystek! Piękne, kwiatowe, piórowe ozdoby do włosów wykorzystane były m.in.: w sesji dla Akademii Nikona. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

SEBASTIAN ŚCIGALSKI (fotografia)

* * *

Pamiętacie fantastyczny, góralsko – vintage ślub Gosi i Szymona w obiektywie SEBASTIANA ŚCIGALSKIEGO? Uwielbiam jego zdjęcia za bezpretensjonalność, lekkość, kapryśny urok światła. Jest coś niesamowicie ujmującego w jego męsko – chłopięcym spojrzeniu na fotografię ślubną. Warto zaznaczyć i pochwalić się za Sebastiana, ponieważ poza fotografią ślubną w której odnosi sukcesy, może pochwalić się także spektakularnymi sukcesami na arenie grafiki i designu. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

JAKUB MAJEWSKI (fotografia)

* * *

Jak jednym kadrem, jednym spojrzeniem zaczarować? Magiczne zdjęcia Jakuba Majewskiego z JAM STUDIO! Przepiękne portrety Nowożeńców, dbałość o uwiecznienie na zdjęciach moich ukochanych detali. To lubimy! Znajdź zdjęcie z konikiem, a zrozumiesz dlaczego jestem zahipnotyzowana. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *

MALWINA KASZUBSKA (fotografia)

* * *

Kwieciste imię i twórczość to najważniejsza cecha Malwiny Kaszubskiej – założycielki i właścicieli studio MALV! Wyjątkowe, szalone, pełne radości zdjęcia! Nie mamy się czego wstydzić! Fotografia ślubna na najwyższym poziomie. ZOBACZ I PRZECZYTAJ WIĘCEJ.

* * *