ety2

Kochane Bridelki! Dziś zaczynamy nowy dział na naszym blogu – SZABLONY czyli Pokaż, że też potrafisz! Będą w nim pokazane różne dekoracje, które możecie wykonać same, ponieważ na stronie będą dostępne szablony do wydrukowania. Wystarczy wydrukować szablon na drukarce, ozdobić go inspirując się naszymi pomysłami, albo stworzyć coś całkowicie nowego, swojego i oryginalnego!

* * *

SŁODKI BUFET

Na początek zaczynamy od SŁODKIEGO BUFETU i różowych słodkości! Szablony są w słodkim, różowym kolorze. Do ich wykonania użyto bawełnianych koronek, atłasowych wstążek, papierowych kwiatów i piórkowych motyli. Poniżej znajdują się pliki PDF z szablonami etykiet. Zapraszam do wspólnej zabawy i czekam z niecierpliwością na zdjęcia Waszych pomysłów!

* * *

SZABLONY

SZABLON BUFET

CUKIERKI

LODY

MAKOWIEC

MNIAM

POPCORN

PYCHOTKA

SERNICZEK

SPRÓBUJ MNIE

SZARLOTKA


* * *

ETYKIETY DO DRINK BARU

Coraz popularniejsze jest wynajmowanie na czas przyjęcia weselnego barmanów, którzy na oczach gości wyczarowują kolorowe i smakowite drinki! Warto przygotować mini – etykiety z nazwami najbardziej znanych drinków, tak aby goście mogli swobodnie je zamawiać. Nie każdy zna skład poszczególnych koktajli i taki śliczny, egzotyczny przewodnik, może bardzo pomóc na weselu. Wyobraźcie sobie, że ktoś nie lubi np.: mleka kokosowego i po zapoznaniu się z naszymi etykietami, wie już, że nie może zamówić Pina Colady. Pokazana dziś realizacja jest bardzo prosta, tania i pomysłowa. Do jej wykonania użyliśmy kilku, przekrojonych cytryn, kilka, papierowych parasolek do drinków, pół kilograma muszelek oraz drewnianą misę z IKEA. Całość kosztowała mniej niż 40 zł!

* * *

SZABLONY

DRINKI

* * *