Zapytaj Specjalistę – SUSAN BLANCHE

by poniedziałek, styczeń 17, 2011

Zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Panem Piotrem Szponarskim z SUSAN BLANCHE POLSKA. Pan Piotr opowiedział nam, o najnowszej kolekcji marki DEMETRIOS i trendach na 2011 rok.

* * *

Bridelle: JAKIE TRENDY W MODZIE ŚLUBNEJ PROPONUJE NA 2011 ROK MARKA DEMETRIOS?

Piotr Szponarski: W sezonie 2011 marka Demetrios proponuje suknie w różnorodnych stylach. Panny Młode ceniące nowoczesność i ekstrawagancje mają szeroki wybór spośród bogato zdobionych gorsetów połączonych z wytwornymi i efektownym i spódnicami. Demetrios nie zapomina jednak o bardziej klasycznych wzorach, stąd w ofercie znajdują się również subtelne koronkowe „rybki” oraz zwiewne szyfonowe suknie w stylu empire.

Bridelle: JAKIE KOLORY W TYM ROKU BĘDĄ NAJMODNIEJSZE?

Piotr Szponarski: Rok 2011 to ekstrawagancja w krojach, stąd kolorystyka pozostaje raczej klasyczna- biel oraz ecru. Oczywiście wciąż modne są subtelne kolorowe dodatki.

Bridelle: CZY POLSKIE PANNY MŁODE IDĄ ZGODNIE Z TRENDAMI ŚWIATOWEJ MODY ŚLUBNEJ? CZY RACZEJ STAWIAJĄ NA KLASYKĘ I TRADYCYJNE KREACJE?

Piotr Szponarski: Polskie Panny Młode przede wszystkim wybierają suknie klasyczne, aczkolwiek w ostatnich latach spotykamy coraz więcej Pań, które chętnie eksperymentują z odważnymi, niesztampowymi krojami.

Bridelle: CZY ZAUWAŻYLI PAŃSTWO OTWARTOŚĆ POLSKICH PANIEN MŁODYCH NA KOLOROWE AKCENTY W SUKNIACH?

Piotr Szponarski: W ubiegłym sezonie, w  naszych salonach, zadebiutowała nowa linia marki Demetrios pod nazwą Orea Sposa, której cechą charakterystyczną są właśnie kolorowe dodatki takie jak wstążki czy kokardy.  Kolekcja ta spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem i odzewem ze strony Pań. W tym roku również proponujemy suknie z tej linii imamy nadzieję, że Panny Młode chętnie skorzystają z barwnych akcentów, które nadają kreacjom niepowtarzalnego uroku.

Bridelle: CZY NOWA KOLEKCJA DEMETRIOS TO KONTYNUACJA ELEGANCJI I KLASY POPRZEDNIEJ KOLEKCJI? CZY ZNAJDZIEMY NOWATORSKIE PROJEKTY W KOLEKCJI?

Piotr Szponarski: Kolekcja Demetrios to jak zawsze suknie wytworne i eleganckie. Projektant- James Elias Demetrios- chcąc kreować nowe trendy w modzie ślubnej, zdecydował się również na wzory bardziej finezyjne i wyrafinowane, które w połączeniu z efektownymi zdobieniami (np. dół sukni wykonany z piór) sprawiają oszałamiające wrażenie.

Bridelle: Z JAKICH TKANIN USZYTA JEST NAJNOWSZA KOLEKCJA?

Piotr Szponarski: W kolekcji 2011 królują tiule, tafty i organzy, jednakże nie zabrakło również sukien wykonanych z delikatnej satyny czy szyfonu oraz pięknie wykończonych wykwintną koronką.

Bridelle: CZY PANNY MŁODE XXL TAKŻE BĘDĄ MOGŁY CIESZYĆ SIĘ PIĘKNĄ SUKNIĄ Z KOLEKCJI DEMETRIOS?

Piotr Szponarski: W naszych salonach każda Pani- niezależnie od obwodu w talii czy biuście, może zachwycić swoich bliskich piękną suknią marki Demetrios. Wachlarz rozmiarów proponowanych przez producenta jest bardzo szeroki, a dodatkowo nasze doświadczone krawcowe idealnie dopasują wybraną suknię do każdej figury.

Bridelle: CZY W PAŃSTWA SALONACH MOŻNA DOKONAĆ PEŁNEJ STYLIZACJI PANNY MŁODEJ? CZY OFERUJĄ PAŃSTWO NIEZBĘDNE DODATKI – WELONY, STROIKI, RĘKAWICZKI, BUTY, POŃCZOCHY, BIELIZNĘ?

Piotr Szponarski: W sieci Lisa Ferrera, jak najbardziej działamy kompleksowo. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu biżuterii marki Demetrios, specjalnie dedykowanej do wybranych modeli sukni. Ponadto współpracujemy z renomowanym producentem bielizny, która jeśli jest dobrze dobrana, pięknie podkreśla walory figury Panny Młodej.  Oczywiście nie zapominamy również o pozostałych akcesoriach, gdyż każdy szczegół może mieć duży wpływ na wygląd oraz samopoczucie w tym wyjątkowym dniu.

Bridelle: JAKI JEST CZAS OCZEKIWANIA NA SUKNIĘ?

Piotr Szponarski: Wszystkie suknie szyte są zagranicą, na specjalne zamówienie klientki, stąd też termin oczekiwania wynosi ok 4 miesiące. Czas ten uwzględnia również niezbędne poprawki dopasowujące, wykonywane niedługo przed datą ślubu.

Bridelle: DZIĘKUJĘ ZA ROZMOWĘ.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRACOWNI, ZNAJDZIECIE NA STRONIE WWW.SUSANBLANCHE.COM

zdjęcia: DEMETRIOS

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *