7/8 9 powodów, dla których warto być na After Wedding Party

by poniedziałek, styczeń 16, 2012

Bal karnawałowy w strojach ślubnych – AFTER WEDDING PARTY 2012 zbliża się wielkimi krokami, przygotowania w toku, trwają rejestracje. Niektóre pary wybierają się na niego już po raz kolejny, staje się to dla nich doroczną tradycją. Dla innych będzie to pierwsza okazja. Co to za impreza? Dlaczego warto się na nią wybrać?  Oto 9 powodów, dla których lubimy AFTER WEDDING PARTY:

1. Bo można się przebrać… włożenie sukienki ślubnej jest zawsze przebraniem. A na AFTER WEDDING PARTY można dodatkowo zaszaleć. Akceptowalny poziom ekstrawagancji jest znacznie wyższy, niż na większości ślubów. Widzimy, że wkładacie czerwone szpilki, robicie szalone fryzury i kupujecie nową biżuterię i bardzo nam się to podoba. A niektórzy z was muszą na nowo kupić, albo pożyczyć sukienkę, tylko po to, żeby przyjść na bal.

2. Bo na balu AFTER WEDDING PARTY WSZYSCY się przebierają. Nie ma wstępu na tę imprezę bez odpowiedniego stroju. Reguły są jasne i klarowne,  a najważniejsze, że przestrzegane.

3. Bo można bezkarnie, bez wstydu i w odpowiednio eleganckiej atmosferze zatańczyć poloneza. I mimo, że na co dzień tańczycie zupełnie do innej muzyki, to z szacunkiem i nostalgią można tu przypomnieć sobie kroki i muzykę rodem z Pana Tadeusza.

4. Bo ZDJĘCIA z AFTER WEDDING PARTY to niesamowita pamiątka i doskonała zabawa. Tyle sukienek ślubnych, tylu wytwornych mężczyzn… Spektakularne zdjęcia grupowe na schodach, ale przede wszystkim indywidualne sesje zdjęciowe – photobooth ustawiony podczas tej imprezy wywołuje prawdziwe szaleństwo. Czasem pozujecie jak na ślubie, ale częściej puszczacie wodze fantazji i spontanicznie wygłupiacie się przed obiektywem przystojniaków z Fotofaktory. Przyjemnie się was obserwuje.

5. Bo można się wytańczyć. To impreza, na której się tańczy, a szaleństwa parkietowe to najważniejszy punkt programu. I muzyka zawsze jest dobra. Musi. W końcu to Mocna Grupa Wodzirejów prowadzi bal.

6. Konkursy. Zawsze wzbudzają dużo emocji, zawsze wymyślicie coś fajnego, zawsze pozytywnie czymś zaskoczycie, czy to w tańcu, czy odpowiadając na trudne konkursowe pytania. Z przyjemnością też odbiera się nagrody, których podczas AFTER WEDDING PARTY nie brakuje.

7. Atmosfera Hotelu Polonia Palace. Pałacowy glamour i złocenia na ścianach, urocze balkoniki i galerie luster. Prawdziwie bajkowa sceneria. Idealne miejsce na bal.

8. Uczestnicy – zawsze uśmiechnięci, pełni energii i miłości. Radośni i zadowoleni z życia. Przychodzicie w grupach lub sami, ale zawsze poznajecie tu świetnych ludzi.

9. Medialny rozgłos. Bo media lubią jak w jednym i to pięknym miejscu znajdzie się tyle sukni ślubnych i tyle szczęśliwych, zakochanych ludzi. To chyba oczywiste. Przyciągacie ich, bo jesteście szczęśliwi. A ten widok jest bezcennny.

W 2012 roku bal
AFTER WEDDING PARTY odbywa się 11 i 18 lutego w Warszawie i 4 lutego w Lublinie. BRIDELLE objęło imprezę PATRONATEM MEDIALNYM. Zapraszamy!

zdjęcia i tekst: AWF i FOTOFAKTORY

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *