ZTS – Motylkowe Pudełka

by środa, grudzień 9, 2009

Dziś robimy motylkowe pudełka na prezenciki dla gości. Słodkie, małe, przyozdobią każdy stół! A własnoręcznie zrobione drobiazgi zawsze cieszą i pozwolą zaoszczędzić nieco z napiętego, ślubnego budżetu! Pudełeczka prezentowane poniżej, otrzymaliśmy z pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Pracownia oferuje do sprzedaży puste pudełeczka na cukierki, migdałki w wielu kolorach i kształtach!

MATERIAŁY

pudełeczka ze wstążką – 2,49 zł/sztuka

dziurkacz – 40 zł/sztuka

klej – 5 zł/sztuka

kolorowe papiery – 20 zł/paczka

motylek1 motylek2 motylek3

Kupujemy puste pudełka w wybranym kolorze lub kolorach. My użyliśmy pudełek różowych, pistacjowych, czekoladowych, złotych i ecru. Pudełeczka sprzedawane są od razu ze wstążkami. Są sklejone, wystarczy je samodzielnie złożyć. Motylki wycinamy dziurkaczem w wybranym kształcie. Ja wybrałam angielskie papiery w stonowanych kolorach. Dziurkacz i papier kupiłam na ALLEGRO. Każdego motylka smarujemy klejem i przyklejamy na froncie pudełka.

motylek4 motylek5 motylek6

Mieszajcie kolory! Nie przyklejajcie motylków symetrycznie, tylko pozwólcie im dowolnie przysiąść na pudełeczkach! Nie przyklejamy motylków na wieczku, ponieważ będzie tam wstążka. Można okleić wszystkie ścianki pudełka. Pudełka można wypełnić migdałami, pralinkami, Ferrero Rocher, Rafaello, samodzielnie wypieczonymi piernikami, małymi aniołkami albo świeczkami. Teraz tylko pozostało zawiązać wstążeczkę na kokardkę i gotowe! Przyjemnej zabawy!

motylek7 motylek8 motylek9

motylek10 motylek11 motylek12

motylek13

motylek14 motylek15

motylek16 motylek17

motylek18 motylek19

zdjęcia: BRIDELLE

* * *

Masz niebanalny pomysł na dekoracje? Pokaż nam go! Najlepsze pomysły opublikujemy i nagrodzimy!

Tagi: , Kategoria: BIG BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *