8/9 Projektanci GRAND DESIGNS – Charlotte Rouge

by piątek, lipiec 6, 2012

CHARLOTTE ROUGE, polska marka prowadząca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejną odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. Immortals 2012 (ang. Nieśmiertelni) to tajemnicza nazwa, pod którą kryje się biel zasypana gwiezdnym pyłem. Jedwabne sukienki zestawione są z charakterystycznymi złotymi ćwiekami i łańcuszkami oraz ręcznie wykonanymi biżuteryjnymi różami. Wśród propozycji znajdziemy również transparentne szyfony i miękki aksamit. Całości dopełnia złota tkanina w detalach jak kołnierzyki i mankiety, a także w marynarce, spodniach i seksownych sukienkach. Kolekcja dostępna jest na stronie CHARLOTTE ROUGE. Ubrania są szyte na miarę i dostosowywane do każdego zamówienia.  Wysyłka w Polsce jest darmowa.

A kto jest projektantką tych zjawiskowych sukni? :-) Wiele z Was wiele, wiele pewnie domyśla się :-) To Natalia, której przygotowania do ślubu obserwujemy od wielu miesięcy w cyklu SNAPŚLUB! :-)

Natalia o swojej kolekcji i sukniach dedykowanych PM – Jest to rozwiązanie dla nowoczesnej Panny Młodej, która nie chce podążać za stereotypami. Ubrania mają rockową nutę dzięki ćwiekom i awangardowym krojom. Ostatnia sukienka z trenem, to najpopularniejszy krój wśród klientek Charlotte Rouge. Dzięki odpowiednim dodatkom może zmienić się w niesamowitą kreację ślubną a po wielkim dniu dalej dobrze służyć w szafie 😉

* * *

zdjęcia: CHARLOTTE ROUGE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *