6/8 Wyjątkowe parasolki od VICTORIA COBURG

by wtorek, wrzesień 4, 2012

Ślubne przygotowania to ogrom pracy, jednak największe oczekiwania weselnych gości i tak skupiają się na tym, jak wyglądać będzie Panna Młoda. Inspiracji szukać możemy wśród ikon polskiej i światowej mody, celebrytek i gwiazd światowego formatu, które doskonale wiedzą, że największa moc drzemie w dodatkach. A takie wyjątkowe dodatki znajdziecie w pracowni VICTORIA COBURG. Parasolki VICTORIA COBURG miałam przyjemność oglądać na żywo podczas sesji zdjęciowych do magazynu BRIDELLE ONLINE WEDDING MAGAZINE i muszę Wam powiedzieć, że są fantastyczne! Perfekcyjnie wykonane, lekkie, miłe w dotyku, ale przede wszystkim piękne! Co ciekawe, wykorzystaliśmy je nie tylko, jako dodatek do stylizacji Panny Młodej, ale również do dekoracji :-) Ale o tym przekonacie się już niedługo w magazynie! Dziś zobaczcie, jak ogromny wybór kształtów, kolorów i tkanin oferuje VICTORIA COBURG. Znajdziecie w ich sklepie parasolki ażurowe (tzw.: weneckie), koronkowe, ozdobione haftem Richelieu (mój faworyt!) i parasolki dla małych druhenek. Bardzo przystępne i atrakcyjne ceny (od 59 zł).

Pomysłowe dodatki – wybór ikon mody!

Przez projektantów, dziennikarzy i krytyków sztuki okrzyknięta największą ikoną polskiej mody, Małgorzata Kożuchowska. O jej aktorskim talencie można dyskutować, jednak przyznać trzeba iż każda jej stylizacja to smakowite połączenie klasy i niebanalności. Nic więc dziwnego, że w czasie poprzedzającym Jej ceremonię ślubną media prześcigały się w spekulacjach jak też zaprezentuje się Małgosia w najważniejszym dniu swojego życia. Młoda aktorka wybrała niezwykłą i zaskakującą stylizację. Prostą, wręcz ascetyczną sukienkę ozdobiła jedynie niebanalnym bukietem… czarnych kwiatów. Prasa entuzjastycznie przyjęła stylizację, co przypieczętowało pozycję Małgorzaty jako wyznacznika stylu i klasy. Podobnym tropem w stylizacji ślubnej kreacji podążyła Reni Jusis, także od lat chwalona za nienaganną klasę. Do prostej, zwiewnej, bardzo dziewczęcej sukienki, dodała rzadko stosowany w ślubnych sukniach srebrny pasek.

P jak pomysłowość, P jak… parasolka!

Jeśli zatem szukasz naprawdę niebanalnego pomysłu na swoją ślubną stylizację – pomyśl o parasolce, która każdą, nawet ascetyczną stylizację uczyni romantyczną, urzekającą, rozkosznie niebanalną. Parasolka, poza tym że uwodzić będzie Twoich weselnych gości i Pana Młodego – uwiedzie także fotograficzny aparat, gdyż jak potwierdzają specjaliści ślubnych sesji foto – parasolka sprawia, iż każde ślubne zdjęcie, nawet to wykonane w fotograficznym atelier – nabiera niezwykłego, odświętnego klimatu, a zdjęcia z sesji bogatsze są o romantyczna, roztkliwiającą weselnych gości aurę.

Kolor Twojej fantazji

Oczywiście najpopularniejszym zestawem jest parasolka w kolorze sukni, tworząc razem idealną romantyczną całość, jednak jeśli jesteś odważna i chcesz zaskoczyć gości naprawdę niebanalną stylizacją, rozważ parasolkę w mocnym, kontrastowym do sukni kolorze, na przykład w intensywnej czerwieni, która doda nieco pikanterii niewinnej bieli ślubnej sukni.

Sesja w pełnym słońcu i S.O.S dla Twojego makijażu

Każdy doświadczony fotograf potwierdzi, że sesje w pełnym słońcu nie należą do najprostszych. Także dla Ciebie uśmiechanie się do oka obiektywu w czasie, gdy ślubny plener zalany jest słońcem będzie dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Zmrużone oczy to nie jest dobry pomysł na ślubną sesję, a przecież także Twój makijaż, nawet jeśli wykonany będzie na bazie świetnych i trwałych kosmetyków, rządzi się swoimi prawami. W trosce zatem o udaną sesję i trwałość swojego ślubnego makijażu pamiętaj o parasolce, która nie tylko upiększa weselne stylizacje, ale jest także po prostu niezbędnym dodatkiem, dzięki któremu czuć się będziesz bardziej bezpiecznie i komfortowo.

Parasolki dla druhen

Coraz popularniejsze staje się wspólne planowanie ślubnych kreacji wespół z druhnami. Dzieje się tak nie bez powodu. Wśród setek ślubnych i weselnych zdjęć to właśnie Panna Młoda, otoczona wianuszkiem druhen, to najbardziej rozczulający widok, a gdy stylizacje druhen są nawiązaniem i niejako kontynuacją sukni ślubnej Panny Młodej – wtedy efekt jest naprawdę niezwykły! Przy wspólnej kawie, planując z przejęciem ślubne stroje, pomyślcie o parasolkach dla druhen, na przykład w romantycznym kolorze ecru czy słodkim różu. Bawcie się, planując ślubne kreacje. Przez chwilkę jesteście przecież prawdziwymi stylistkami.

zdjęcia i tekst: VICTORIA COBURG

Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *