5/5 Śpiewaczka na ślubie – Dorota Baran – Błaszczyk

by piątek, październik 5, 2012

Nowym trendem w polskiej branży muzycznej jest uroczysta oprawa ceremonii ślubnych w wykonaniu zawodowych artystów muzyków – śpiewaków i instrumentalistów. Jedną z bardziej popularnych śpiewaczek zapraszanych na ceremonie ślubne w Polsce jest sopranistka Dorota Baran – Błaszczyk, absolwentka wokalistyki Akademii Muzycznej. Solistka specjalizuje się głównie w wykonawstwie muzyki sakralnej, występuje podczas prestiżowych festiwali i wydarzeń muzycznych.

Artystka koncertuje m.in.: w pięknych kościołach Polski, podczas których prezentuje bogactwo literatury muzycznej okresu baroku, jak również przede wszystkim, przybliża publiczności dzieła muzyki religijnej. Oddzielnym nurtem jej działalności artystycznej są występy na uroczystościach sakralnych przy udziale władz kościelnych – Biskupów i innych ważnych osobistości Kościoła Katolickiego – jak również podczas Ceremonii Ślubnych. Poniżej publikujemy wybrane opinie i podziękowania Młodożeńców za uświetnienie śpiewem ceremonii zaślubin w kościele:

Dziękuję pięknie za śliczną oprawę muzyczną w Pani wykonaniu. Na pewno pozostanie to do końca życia w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych gości, którzy dzięki Pani głosowi i całej atmosferze wzruszyli się do łez. Pozdrawiam serdecznie, Magda z Wrocławia

* * *

W związku z zamieszaniem i napiętym „grafikiem” w dniu ślubu, chciałabym teraz zarówno w moim, mojego męża, jak i naszych gości imieniu serdecznie podziękować za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu. Pani natomiast swoim pięknym głosem uczyniła z naszego ślubu jeszcze większe i piękniejsze przeżycie, podnosząc tym samym jego rangę. Po ślubie dostawałam niekończące się pochlebstwa na Pani temat, dlatego jeszcze raz bardzo dziękujemy za uświetnienie tak ważnego dla nas dnia. Życzę szczęścia i wielu sukcesów w życiu!

Agnieszka i Michał z Warszawy

* * *

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszego ślubu. Kwestia repertuaru była bardzo drążona, dlatego jesteśmy ogromnie wdzięczni za przygotowanie wybranych pieśni, pomimo faktu, że organista pracuje w innym województwie niż Pani. Tylko profesjonaliści mogą sobie pozwolić na „próby na odległość” :). Pieśni stworzyły wspaniały klimat podczas mszy. Wszyscy goście byli zachwyceni Panią. Ma Pani przepiękny głos, którego można słuchać godzinami i cały czas będzie on przysparzał ciarki na całym ciele. Jak tylko to będzie możliwe, na pewno wybierzemy się na Pani koncert, by jeszcze raz móc poczuć te emocje. Pozdrawiamy, Ola i Bartosz z Gliwic

Źródło opinii: www.slubspiew.eu

zdjęcia: materiały prasowe

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *