7/7 Ślub w stylu gwiazd Hollywood z TK Maxx

by czwartek, styczeń 24, 2013

Ślub w stylu gwiazd Hollywood z TK Maxx

Już od początku 2013 roku TK Maxx zaskakuje nową dostawą! Od 24 stycznia warszawski sklep przy ul. Marszałkowskiej zamieni się w luksusowy salon mody ślubnej, by spełnić marzenia wszystkich panien młodych śniących o kreacjach pochodzących z kolekcji najbardziej znanych amerykańskich oraz brytyjskich projektantów. W TK Maxx znajdą one suknie, buty oraz akcesoria ślubne dla kobiet i dzieci w cenach zawsze do 60% taniej*.

O tym wyjątkowym dniu każda kobieta marzy od czasów małej dziewczynki. Białe jedwabiste suknie, pełne falban i zdobień, długi welon oraz eleganckie, lśniące buty. Przed oczami natychmiast maluje się obraz prawdziwej księżniczki podążającej w stronę ołtarza rodem z amerykańskich filmów. Marzysz o ekskluzywnej sukni zaprojektowanej przez prawdziwe ikony mody ślubnej? Teraz nie musisz już szykować wyprawy za ocean. Od 24 stycznia w sklepie TK Maxx w Warszawie, znajdziesz suknie, buty, akcesoria ślubne dla kobiet i dzieci sygnowane najbardziej znanymi amerykańskimi oraz brytyjskimi markami.

Ty też możesz przeżyć ten wyjątkowy dzień w sukni od projektantów, którzy przygotowywali kreacje ślubne dla znanych zagranicznych osobistości i gwiazd show businessu. Co więcej teraz dzięki TK Maxx kupisz wymarzoną suknię oraz dodatki nawet do 60% taniej*. Styczniowa dostawa mody ślubnej obejmuje suknie, buty i dodatki dla Panny Młodej oraz gości weselnych płci pięknej. W TK Maxx znajdziesz również ubrania i buty na specjalne okazje dla dzieci: dziewczęce sukieneczki przypominające ślubne kreacje oraz te urocze z florystycznym motywem.

Suknie bezpośrednio od producenta można kupić w przedziale cenowym: 1 500 zł – 6 000 zł.

W TK Maxx znajdziesz:

  • Suknie ślubne i na specjalne okazje w cenach 699,99 zł – 1 499,99 zł
  • Dziewczęce sukieneczki na specjalne okazje w cenach 54,99 – 169,99 zł
  • Buty ślubne w cenach 149,99 zł – 169,99 zł

Dlaczego produkty dostępne w TK Maxx są sprzedawane w cenach zawsze do 60% taniej*?

W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w towar zazwyczaj kilka razy do roku, kupcy TK Maxx jeżdżą po świecie przez cały rok szukając prawdziwych okazji. To, czy zakupią dany towar jest uzależnione od wielu czynników, m. in. od najwyższej jakości i wyjątkowości oraz atrakcyjności wynegocjowanej ceny. Dlatego warto zaglądać do TK Maxx codziennie – to najlepszy adres dla fanów mody i prawdziwych entuzjastów polowania na niepowtarzalne okazje od światowych projektantów w cenach zawsze do 60% taniej*.

*od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

90% towaru w TK Maxx pochodzi z najnowszych kolekcji. Pozostała część to towar, który nasi kupcy uznali za tak wyjątkowy, że powinien znaleźć się w sklepach TK Maxx. Na metkach zawsze jest informacja, jeśli towar jest z poprzedniego sezonu.

zdjęcia i tekst: materiały prasowe

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *