4/7 STYLIZACJE ŚLUBÓW

by wtorek, styczeń 29, 2013

Nasz nowy cykl STYLIZACJE ŚLUBÓW spotkał się z Waszym dużym zainteresowanie, zatem mamy nadzieję, że będzie się ciekawie rozwijać, tym bardziej, że przy jego tworzeniu pomagać nam będzie niezwykle sympatyczna i kreatywna Agnieszka Ćwikła-Suszek z agencji konsultantów ślubnych AMP – ADVANCED MARRIAGE PROJECT (jedną z najpiękniejszych realizacji Agnieszki, którą my mieliśmy przyjemność pokazać, możecie zobaczyć TU). Dziś wybrałyśmy paletę pastelową :-) Nasze propozycje znajdziecie poniżej. A Agnieszka przesłała nam zdjęcia z koordynowanego przez nią polskiego ślubu na którym znalazły się kolory i detale na które warto zwrócić uwagę. Zapraszamy!

* * *

PasteLOVE

kolory – pudrowy róż, brzoskwinia, mięta, piana morska

styl – romantyczny, boho, rustykalny

* * *

Pióra są tak niezwykłym i uniwersalnym detalem dekoracyjnym, że nie sposób go nie wykorzystać! Może być użyty w kompozycjach kwiatowych lub papeterii. Jednak ja znalazłam coś bardziej spektakularnego! Etolka z pudrowy piór idealna na boho ślub!

* * *

PasteLOVE nie może się obejść bez kwiatów ogrodowych. I to nie jednego gatunku, ale wielu! Takie szalone, asymetryczne bukiety będą niesamowicie wyglądać na tle koronkowej sukni! Dla naprawdę zakochanych w boho klimatach – wianek! Wykorzystajcie w bukiecie i kompozycjach florystycznych kwiaty i rośliny ogrodowe oraz łąkowe!

* * *

Pastele uwielbiają ombre! A ombre nadal modne! Znajdźcie kwiaty, które są dostępne w wielu odcieniach tej samej barwy, lub przebarwiają się same! Dzięki temu kompozycje i bukiet będą sprawiać wrażenie żywego.

* * *

Do romantycznego stylu wg mnie najbardziej pasują długie, powłóczyste welony upinane na czole (przypomnijcie sobie naszą sesję dla magazynu BRIDELLE ONLINE, sesja Vintage Lavendulla). Ale można również dodać nieco glamour szyku przez użycie woalki.

zdjęcia: PINTREST

* * *

A teraz polsko-angielski ślub zrealizowany przez Agnieszkę Ćwikłę-Suszek z AMP – ADVANCED MARRIAGE PROJECT. Różowa, pastelowa kolorystyka to jeden z najchętniej i najczęściej wybieranych motywów kolorystycznych na ślubach na całym świecie. Detale, które zastosowano na tym ślubie stworzyły romantyczny klimat, który doskonale widać na zdjęciach. Słoiczki z miodem dla gości, karty menu, winietki, nazwy stołów z ciekawymi cytatami i oczywiście kwiaty! Zastosowano tu trick o którym pisałam wyżej. Użyto kwiatów z jednej palety kolorów, ale za to w wielu odcieniach. Pudrowe róże połączono z gipsówką, lilie z eustomami, a w bukiecie jest prawdziwa feeria gatunków! Przepiękne, romantyczne i bardzo stylowe. Dekoracje i poligrafię wykonała firma Fantasmagoria, a florystykę (wiązanka, butonierki) – Jolanta Supel. Zdjęcia Małgorzata Rakowska.

zdjęcia: MAŁGORZATA RAKOWSKA

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *