5/6 Cytrusowo!

by czwartek, styczeń 31, 2013

Cytrusy są doskonałym pomysłem na motyw przewodni na ślub! Kolory – soczysty żółty, pomarańcza i limonka doskonale pasują na śluby o każdej porze roku! Niesamowita dawka pozytywnej energii! Ale na ślubie możecie wykorzystać nie tylko paletę kolorystyczną cytrusów, ale i same owoce! Mandarynki mogą posłużyć, jako podstawki do winietek! Przepołowione owoce można wkomponować w aranżacje kwiatowe, albo plasterkami owoców wyłożyć wysokie, jasne, cylindryczne wazony! Pomysłów jest mnóstwo! Papeteria z kolorowymi cytrusami to również doskonały pomysł, aby dodać nieco koloru na swój weselny stół. Jak jeszcze dodać kolor do swojego ślubu? Poniżej kilka inspiracji.

* * *

Tort ozdobiony marcepanowymi cytrusami. Nie używajcie do zdobienia prawdziwych owoców, bo ich sok może niekorzystnie wpłynąć na konsystencję ciasta i kremu.

* * *

Cytrynowa sukienka dla druhen! Idealna na wiosenny ślub! A do tego białe kwiaty.

* * *

Ciasteczka w kształcie plasterków cytrusów? Cudne! Aż można pomylić je z prawdziwymi plasterkami :-)

* * *

Jeśli Ty chcesz dodać do swojej stylizacji nieco koloru, to może kolorowe buty będą dobrym pomysłem? Intensywna zieleń liści cytrusów świetnie pasować będzie zarówno do białej, jak i kremowej sukni.

* * *

Cytrynowa papeteria to strzał w 10! Wyraziste kolory będą doskonale wyglądać na tle białych obrusów i zastawy na stole. Pamiętajcie o winietkach, podziękowaniach dla gości i kartach menu.

* * *

Aaaaaaaaa! A może suknia ślubna z żółtymi akcentami? A jeśli nie suknia, to może wianek?

* * *

Zaakcentuj paletę kolorystyczną w swojej stylizacji i wybierz dużą, wyrazistą biżuterię!

* * *

Nie zapominamy o Panu Młodym. Krawat w kolorze pastelowej limonki świetnie pasować będzie do męskiego wizerunku.

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *