3/5 STYLIZACJE ŚLUBÓW

by środa, luty 20, 2013

Wpis o gipsówce z wczoraj cieszył się ogromną popularnością (dla przypomnienia TU). I wcale się nie dziwię! Gipsówka jest bardzo urocza i mam nadzieję, że będziemy jej pokazywać coraz więcej na polskich ślubach. A gipsówki dziś nie zabraknie również na blogu BRIDELLE LUXE! Pamiętajcie, aby nas tam również dziś odwiedzić! W naszym cyklu STYLIZACJE ŚLUBÓW zapraszam Was wspólnie ze współredagującą dział Agnieszką Ćwikłą-Suszek z AMP Advanced Marriage Projects na wpis o gipsówce na ślubie i przepiękny polski przykład! Na początek paleta i inspiracje!

* * *

Delikatne kwiaty gipsówki doskonale sprawdzają się, jako samodzielna dekoracja stołów i wszelkich dodatków. Świetnie komponuje się z całą paletą kolorów! Idealna do pasteli, mocnych barw (to zobaczycie dziś na BRIDELLE LUXE) oraz jasnych, kremowych odcieni. Ten kwiat to idealna baza do każdej stylizacji w stylu boho, vintage, rustykalnym i romantycznym.

* * *

Pomimo, że jest to bardzo drobny kwiat, to wcale nie potrzeba użyć go dużo, aby stworzyć ciekawe aranżacje. Chociaż bez wątpienia im więcej kłębków gipsówki tym większy efekt. Doskonale widać to na poniższej palecie, gdzie kwiatem ozdobiono krzesła, tworząc z nich girlandy.

* * *

Oczarowały mnie te suknie! Ich zdobienie przypomina mi delikatne kwiaty gipsówki! Obie sukienki pochodzą z kolekcji wiosna 2013 Christiana Siriano.

zdjęcia: PINTREST

* * *

A teraz czas na polską inspirację gipsówką! Przepiękny ślub i dekoracje! Gipsówka, mech, rafia, cynowe konewki i wiaderka oraz białe lampiony! Oszałamiająca aranżacja, którą przygotowała Magdalena Kłapcińska z fLOVErs. Ślub zorganizowany był przez Agencję AMP – Advanced Marriage Projects, a sfotografowany przez Ewelinę Gierszewską, która nomen omen fotografowała również inny, cudowny ślub z gipsówką (możecie zobaczyć go TU). Papeterię przygotowała pracownia For Love Design.

zdjęcia: EWELINA GIERSZEWSKA

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *