5/6 Najmodniejsze bolerka ślubne całe z koronki

by środa, maj 22, 2013

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy nasze kochane Czytelniczki (i Czytelników), że podjęliśmy współpracę z blogiem LOVE MY DRESS. Paulina i Kasia zajmują się tematyką mody ślubnej i gościnnie będą pisać również u nas :-) Bardzo się z tego powodu cieszymy, ponieważ dziewczyny doskonale znają się na modzie, doradzają przyszłym Pannom Młodym, buszują po modowych stronach i znajdują często prawdziwe perełki! Dziś zapraszamy Was wspólnie na materiał o bolerkach ślubnych, które przeżywają prawdziwy renesans w modzie ślubnej!

* * *

Paulina / LOVEMYDRESS.PL – Koronki już od dobrych kilku sezonów zadomowiły się w modzie ślubnej i najwyraźniej nie zamierzają rezygnować z królewskiego tytułu. Wśród kolekcji ślubnych znajdziemy sporą ilość sukien wykończonych koronką. Idealnym dodatkiem dla nich będą koronkowe bolerka.

Jakie? Najmodniejsze to te zakładane przez głowę, przypominające raczej bluzkę niż tradycyjne bolerko (w wersji szalenie oryginalnej z modnym kołnierzykiem). Z rękawem długim bądź 3/4. Mogą seksownie odsłaniać ramiona bądź eksponować dekolt. Grunt, żeby koronka na bolerku pasowała do tej na sukni ślubnej. Ale to nie znaczy, że tego typu nakrycie wybrać możemy jedynie do koronkowych kreacji. Bolerko będzie świetnym uzupełnieniem sukni ślubnej księżniczka z tiulową spódnicą i tej w klimacie vintage. Tego typu bolerka bez problemu znajdziecie w wielu kolekcjach, pytajcie więc o nie w swoim salonie ślubnym.

* * *

AIRE BARCELONA

* * *

JESUS PEIRO

* * *

PRONOVIAS

* * *

ROSA CLARA

tekst: Paulina / LOVEMYDRESS.PL
zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: BRILLIANT BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *