TRENDSETTERS 2012 / Głosowanie 3 – 16 czerwca 2013

by poniedziałek, czerwiec 3, 2013

tsglos

Kochani! Z ogromną radością zapraszam Was do wzięcia udziału w kolejnej edycji naszego plebiscytu TRENDSETTERS 2012. Jak co roku Waszymi głosami wybrane zostaną firmy, których oferta wyróżnia się na naszym rynku. Podobnie, jak w zeszłym roku w każdej kategorii zostaną przyznane dwa tytuły – WYBÓR CZYTELNIKÓW (zwycięzcy wybrani przez Czytelników bloga oraz fanów firm w poszczególnych kategoriach) i WYBÓR BRIDELLE (zwycięzcy wybrani przez redakcję bloga w poszczególnych kategoriach).

Również podobnie, jak w zeszłym roku, my nominowaliśmy firmy w każdej kategorii, ale Wy także macie możliwość głosowania na swoich kandydatów, którzy nie zostali nominowani przez redakcję.  W każdej sondzie macie do wyboru 5. nominowanych przez nas kandydatów, oraz pole własnego wyboru OTHER. Jeśli chcesz zagłosować na swojego kandydata w polu OTHER wpisz adres internetowy firmy na którą chcesz oddać głos, np.: www.bridelle.pl WAŻNE! Wpisz swojego kandydata w odpowiedniej sondzie, np.: nie wpisuj nazwiska fotografa w sondzie dotyczącej sukni ślubnych!

GŁOSOWANIE POTRWA DO 16 CZERWCA 2013 ROKU do godziny 23:59. Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos (zablokowana jest możliwość wielokrotnego głosowania). Życzymy powodzenia, w przypadku pytań prosimy o kontakt bridelle@bridelle.pl

Wyniki głosowania w trakcie głosowania będą niewidoczne dla osób głosujących, ale 10 czerwca od godziny 12.00 w południe przez 2 godziny będą widoczne wyniki po pierwszym tygodniu głosowania. Osoby, które oddały już swoje głosy, mogą także podejrzeć wyniki. Wystarczy, że zaznaczysz dowolną odpowiedź w wybranej sondzie. Twój głos nie zostanie zliczony, ale zobaczysz, jakie wyniki % są w tym momencie. WAŻNE! Sonda pokaże tylko 5. pierwszych najwyższych not! Wyniki będą dostępne do godziny 14.00.

WYNIKI PLEBISCYTU OGŁOSZONE ZOSTANĄ 18 CZERWCA 2013 ROKU.

Aby oddać głos na swojego faworyta, kliknij na banner TRENDSETTERS 2012, znajdujący się powyżej lub poniżej.

Życzymy wszystkim powodzenia!

tsglos

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *