5/5 Relacja z konkursu Maj – miesiącem miłości

by czwartek, październik 3, 2013

W czerwcu ogłosiliśmy wyniki konkursu Maj-miesiącem miłości. Studio filmowe KISSTHEBRIDE.EU skontaktowało się z wybranymi parami, a po rozmowach dotyczących oczekiwań Narzeczonych, przystąpiło do prac. W pierwszej kolejności poszły scenariusze. Z kilku wersji Młodzi wybrali te, z którymi się identyfikowali. Na ich podstawie studio przygotowało storyboardy, dzięki czemu Narzeczeni wiedzieli co ma być filmowane, a organizacja na planie przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Zdjęcia realizowano w lipcu w Pucku i w sierpniu w Warszawie. A co sami zainteresowani napisali o filmach i spotkaniu z KISSTHEBRIDE.EU?

REKLAMA

* * *

MONIKA I PIOTR

PODZIĘKOWANIA

special thanks

Monika i Piotr – Zależało nam na czasie, planowany termin ślubu to wrzesień. Jeszcze przed udziałem w konkursie postanowiliśmy nagrać podziękowania dla rodziców. Kiedy udało nam się wygrać konkurs, byliśmy bardzo mile zaskoczeni, wówczas zaproponowaliśmy zmianę nagrań z zaproszeń na podziękowania, gdyż te pierwsze mieliśmy już zaprojektowane. Ekipa okazała się tak bardzo otwarta na nasze pomysły i wizje, bez problemu zaakceptowała zarówno zmianę nagrań, jak i pomysł dotyczący wykorzystania tańca jako motywu przewodniego.

Na samym planie bawiliśmy się świetnie (co widać na końcowym filmie :P). Ekipa z Kiss’a okazała się nie pozbawiona humoru, dzięki czemu kilka godzin nagrań minęło błyskawicznie. Później pozostało nam jedynie cierpliwe oczekiwanie na efekty końcowe. Otrzymaliśmy dwie wersje filmów, pierwszy – zgodny z naszą wizją, jak i propozycję samej ekipy. Ta druga przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Po jej obejrzeniu łzy wzruszenia popłynęły bez opamiętania, a emocje, jakie przekazuje mamy nadzieję dotrą do wszystkich odbiorców, nie tylko głównych adresatów… naszych Rodziców.

Kiss the Bride –  Na planie zrodził się fajny pomysł. Monika i Piotr zapisali słowa na kartce, którą jak widać w filmie, wkładają do butelki i wyrzucają do morza. Butelka z listem została wyłowiona i spokojnie czekała do dnia ślubu. W trakcie uroczystości weselnych, po projekcji Podziękowań, Młodzi mieli ją wręczyć rodzicom. To ciepły i wzruszający moment.

Film Moniki i Piotra obejrzysz klikając TU lub na zdjęcie powyżej.

* * *

MAŁGORZATA I TOMASZ

ZAPROSZENIE

invitation_2_proba

Małgorzata i Tomasz  – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z zespołem Kiss The Bride. Ekipa jest w pełni profesjonalna, zarówno jeśli chodzi o aspekt organizacyjny i podejście do klientów, jak i kwestii produkcji. Zaproponowali nam różnorodne rozwiązania techniczne i ciekawe scenariusze, jednocześnie szanując nasze zdanie i pomysły. Przyznam, że mieliśmy ochotę przełamać konwencje filmów ślubnych, by znajomi dostali coś niestandardowego. Tak naprawdę kręcenie zaproszenia na ślub było świetną zabawą, po raz pierwszy mogliśmy uczestniczyć w całym procesie powstawania filmu, a finał finałów mamy 2 wersje jedną filmową a drugą spontaniczną i rockową w formie videoclipu. Kiedy oglądaliśmy filmy w studio, nie mogliśmy się oderwać, efekt końcowy bardzo nam się spodobał, a jakość jest na najwyższym poziomie. Kiss The Bride to nie tylko profesjonaliści, ale również po prostu bardzo sympatyczni ludzie.

Kiss the Bride  –  to para, która nas zaskoczyła, rockowi, szaleni i pełni energii. Zdecydowanie chcieli przełamać konwencje, więc… przełamaliśmy. Film, bazuje na slow motion zatem zmienił się jego timing, przez co stał się dłuższy. W filmie wykorzystaliśmy sporo różnych lokacji, a ujęcia kręciliśmy o różnych porach dnia, ale my kochamy opowiadać dobre historie, a jeśli spotykamy ludzi, którzy mają niespotykane pomysły i ochotę nieco poszaleć…  bez dwóch zdań, wchodzimy w to!

Film Małgorzaty i Tomasza obejrzysz klikając TU lub na zdjęcie powyżej.

* * *

Bridelle – serdecznie gratuluję fantastycznych realizacji! Nowe, świeże, odkrywcze spojrzenie na formę filmową! Jestem zachwycona pomysłowością ekipy KISSTHEBRIDE.EU oraz Par, które zwyciężyły w konkursie! Mam nadzieję, że będziemy oglądać coraz więcej takich filmów!

zdjęcia: KISS THE BRIDE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *