4/8 Najpiękniejsze dekoracje stołów 18

by wtorek, Listopad 12, 2013

W dzisiejszym odcinku cyklu o najpiękniejszych dekoracjach stołów, mam dla Was prawdziwe dzieła sztuki! Dawno nie widziałam tak pięknych, ciekawych i innych dekoracji stołowych. Wydaje mi się, że powracamy do fascynacji bardzo glamour dekoracjami z ogromną ilością kwiatów. I chociaż moje serce nadal szybciej bije, kiedy widzę słoiki obwiązane koronką, to nie da się ukryć, że majestatyczne i ogromne kompozycje z niewyobrażalnej ilości kwiatów i roślin robią na mnie ogromne wrażenie. Dziś mam dla Was takie kompozycje. Ale nie są to tylko piękne kwiaty! To również ciekawe rozwiązania i oryginalne detale! Zobaczcie same! Tradycyjnie wybrałam z pokazanych aranżacji, swoje faworytki.

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Zaskoczę Was, ale tę kompozycję nie wybrałam z uwagi na róż! No dobra, wybrałam ją, bo są różowe kwiaty, ale nie tylko dlatego 😉 Wśród różowych róż, peonii i storczyków znajdziecie… pomalowanego na złoto sukulenta! I to dlatego, ta kompozycja tak mnie urzekła!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Uwielbiam kompozycje zaskakujące formą. Tak, jak w przypadku kompozycji poniżej. Tradycyjna, piękna aranżacja została rozbita symetrycznie, poprzez użycie opadających w dół tulipanów. Dzięki temu, całość nabrała niespotykanej lekkości.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Mój absolutny faworyt! Kolory – BAJKOWE! Wiele odcieni fioletu i zieleni! Cudowne, intensywnie zielone akcenty z mchu! Całość przeplatana latarenkami w neutralnym, srebrnym kolorze i… wypreparowanymi rogami! Zaskakujące, oryginalne, piękne!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Bardzo ciekawa kompozycja, łamiąca ogólnie przyjęty schemat. Zazwyczaj to rośliny znajdują się w wyższych naczyniach, a pod nimi ustawione są świece. Tu, floryści postąpili odwrotnie – w wysokich cylindrycznych wazonach umieszczono pływające świeczki, a w kilku naczyniach poniżej umieszczono rośliny!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *