7/8 STYLIZACJE ŚLUBÓW

by wtorek, luty 18, 2014

Wracamy dziś do cyklu realizowanego przy współpracy z Agnieszką Ćwikłą-Suszek z agencji agencji konsultantów ślubnych AMP Advanced Marriage Projects. Dziś kolor szmaragdowy! Piękny, głęboki, wyrazisty! Nieczęsto spotykany na ślubach, ponieważ rzadko występuje w przyrodzie i trudno jest znaleźć rośliny w odcieniu głębokiego szmaragdu. Ale dla chcącego, nic trudnego! Jak zobaczycie poniżej, kolor szmaragdowy można fantastycznie zastosować korzystając z dostępnych produktów – papieru, tkanin i wstążek. Dla miłośniczek oryginalnych i niebanalnych rozwiązań, mamy cudowny szmaragdowy bukiet! Znajdziecie go poniżej. A po inspirujących paletach, realizacja Agnieszki ze szmaragdowego ślubu.

REKLAMA

* * *

Szmaragd to piękny kolor, ale rzadko występuje w przyrodzie. Najprościej jest go wprowadzić do aranżacji z pomocą tkanin i papieru.

emerald-green-wedding

* * *

Szmaragdowe dodatki pasują szczególnie blondynkom – pióra we włosach, naszyjnik z jadeitu i cudowne szpilki :-)

emerald-green-and-gold-wedding-colors.original

* * *

Boskie suknie Elie Saab – idealne dla druhen.

elie-saab-green-bridesmaids-dresses-emerald-wedding-colors-original

* * *

Pokrowce na krzesła i obrusy na stoły to świetny pomysł na wprowadzenie koloru szmaragdowego do stylizacji.

emerald-wedding-decor

* * *

Kolczyki APART z cyrkoniami i kryształem.img_prod12464_0_o

* * *

Szmaragdowy bukiet wykonany przez pracownię BUKIETERIA (dostępny do kupienia TU).

1360942248-658

* * *

I przyszedł moment, aby pokazać polską realizację w kolorze szmaragdowym. To zdjęcia ze ślubu zorganizowanego przez Agnieszkę, a kolor szmaragdowy został połączony z delikatną, matową bielą gipsówki tworząc niezwykle elegancki i stylowy look. Dekoracje do tej realizacji przygotowała pracownia FLOVERS, za papeterię odpowiedzialna była FOR LOVE DESIGN, a zdjęcia są autorstwa ANNA KOPEĆ PHOTOGRAPHY. Jak widać można ten kolor genialnie wprowadzić do stylizacji tylko z pomocą papieru i wstążek. Kolor jest tak mocny i wyrazisty, że nadaje całej stylizacji pożądany efekt.

zdjęcia: ANNA KOPEĆ PHOTOGRAPHY

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *