3/5 Najpiękniejsze dekoracje stołów 26

by czwartek, wrzesień 18, 2014

W dzisiejszym odcinku cyklu wyjątkowe kompozycje! Trzy z nich zrobiły na mnie niesamowite wrażenie! Kolory, pomysły i wykonanie! Szczególnie zauroczyła mnie ostatnia z wybranych faworytek :-) Wiosenne kolory + świeża zieleń trawy TO JEST TO! Zwróćcie również uwagę na majestatyczną dekorację podsufitową. Znajdziecie nad nią link do polskiej realizacji, która również miała dekorację pod sufitem. Zobaczcie koniecznie!

REKLAMA

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Oszałamiająca kompozycja w oszałamiających kolorach! Kolor wina, fiolet i przydymiona zieleń sukulentów! Obłęd! Cudowne, delikatne kwiaty klematisów nadały całej kompozycji lekkości.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Trik z lustrem pokazywałam już kilka razy w tym cyklu. Niezmiennie zachwyca mnie efekt, który można osiągnąć dzięki użyciu lustrzanych tafli! Postawione na niej kompozycje kwiatowe i świece wydają się jeszcze większe i piękniejsze!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Majstersztyk i przepych! Cudowne kompozycje, piękne kolory i punktowe, rozproszone światło świec! Dekoracje sufitów to niesamowicie ciekawy trend, który można zaobserwować na wysokobudżetowych ślubach amerykańskich. Chociaż, ja pamiętam o wyjątkowym, polskim ślubie z dekoracją sufitową, który pokazywaliśmy TU. Imponujące, prawda? :-)

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Czteropoziomowa, nieprawdopodobna kompozycja kolorystyczna! Wiosenna, różowa, lekka! Dodatek zieleni dodał całości świeżości! Błękitne szkło i złote dodatki uczyniły z całości perełkę! Genialne!

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *