3/7 Poszukujemy oszczędności

by środa, grudzień 10, 2014

Pokutuje przekonanie, że organizacja ślubu jest droga lub bardzo droga. Nie zgadzam się z tym kompletnie. Oczywiście, jeśli chcemy mieć wesele na 200 osób, dekoracje na stołach dorównujące dziełom Prestona Bailey’a to budżet z wieloma zerami jest absolutnie niezbędny. Jeśli jednak to na czym najbardziej nam zależy to rodzinna uroczystość, pełna radości, braku pompy i sztampy, to zdecydowanie polecam samodzielną organizację! I przygotowanie większości rzeczy samodzielnie. Pokazywałyśmy Wam w tym roku na blogu mnóstwo inspirujących, polskich ślubów, które zostały w dużej mierze zorganizowane przez Parę Młodą, ich rodziny i przyjaciół. Polecam Wam rozważnie samodzielnego przygotowania dekoracji, słodkości, kwiatów. Można naprawdę zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy! Wiele z elementów dekoracyjnych możecie kupić w sklepach typu LEROY MERLIN. Ciekawe propozycje na wykonanie samodzielnie dekoracji, znajdziecie poniżej.

REKLAMA

blog

* * *

PAPETERIA

Samodzielne wykonanie papeterii wymaga niewielkich zdolności manualnych. Obecnie sklepu dla plastyków oraz sklepy internetowe oferują ogromną ilość produktów do samodzielnego wykonania zaproszeń, winietek itd. Wystarczy tylko nieco cierpliwości i czasu, aby stworzyć oryginalne zaproszenia!

* * *

ARANŻACJE WESELNE

Jeśli chcecie udekorować samodzielnie miejsce przyjęcia, które odbywa się np.: w Waszym własnym ogrodzie, to zdecydowanie polecamy wykorzystanie roślin doniczkowych, które będą po weselu piękną ozdobą :-) Donice z lawendą, hortensjami czy ziołami doskonale sprawdzą się jako elementy florystyczne!

* * *

BUKIET

Myślisz o zrobieniu sobie samodzielnie bukiety? Prosty bukiet, bez skomplikowanej konstrukcji wykonasz samodzielnie bez problemu! Jeśli masz własny ogród wykorzystaj kwiaty sezonowe.

* * *

KURTYNA Z KWIATÓW

Do jej stworzenia potrzebować będziesz żyłki oraz kwiaty o wytrzymałych główkach kwiatowych np.: goździki.

* * *

NATURALNE DEKORACJE

Natura daje ogromne możliwości! Zrobienie takiego serca z kłączy winorośli jest naprawdę proste!

* * *

BROKAT

Brokat jest jednym z najpopularniejszych dodatków do dekorowania! Świetnie komponuje się z pastelowymi kolorami! Chcesz mieć niebanalną dekorację stołu? Zanurz butelki w kleju i obsyp je brokatem! I gotowe!

* * *

TORT DOMOWY

Domowe słodkości – tort, ciasta, babeczki i ciasteczka są najlepsze na świecie!

* * *

PAPIEROWE KWIATY

Gigantyczne kwiaty z krepiny są niesamowicie urokliwe! Można je wykonać samodzielnie! To tani sposób na udekorowanie sali.

* * *

PLAN STOŁÓW

Plan stołów możecie zaprojektować samodzielnie, wydrukować go w punkcie druku cyfrowego i ozdobić kwiatami oraz ziołami! Efektowne prawda?

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *