Przeżyjmy to jeszcze raz! The Spring Bloom

by poniedziałek, styczeń 5, 2015

Witamy Was serdecznie w Nowym Roku! To ogromna radość dla nas, że możemy Was przywitać po bardzo intensywnym 2014 roku! Mamy nadzieję, że ten rok będzie również obfitować w niezwykłe wydarzenia i fantastyczne spotkania! Mamy bardzo dużo planów związanych z blogiem i magazynem na 2015 rok! Dziękujemy Wam, że byliście z nami przez te wszystkie lata i mamy nadzieję, że będziecie nam towarzyszyć również w tym roku! Dziękujemy Wam za tak liczny udział w plebiscycie THE BEST OF BRIDELLE! Nagrodziliśmy 21 wyjątkowych polskich realizacji! Wyniki plebiscytu THE BEST OF BRIDELLE znajdziecie TUTAJ. Życzymy Wam pięknego, spokojnego roku!

* * *

W tym tygodniu zapraszamy Was na przypomnienie sesji z podwójnego, jubileuszowego wydania magazynu BRIDELLE STYLE. W jubileuszowym wydaniu pokazaliśmy Wam 14 sesji stylizacyjnych wykonanych przez Bridelle i zaproszonych do współpracy gości! Kilka miesięcy pracy, mnóstwo sukienek, tysiące kwiatów i przejechanych kilometrów :-) To była niesamowita przygoda! Przyznam, że gdyby dziś ktoś mi powiedział, że zrealizujemy 14 sesji do podwójnego wydania to nie uwierzyłabym! Wszystkie sesje podwójnej edycji znajdziecie na stronach WWW.NUMER4.BRISTYLE.PL oraz WWW.NUMER5.BRISTYLE.PL.

Sesja The Spring Bloom to pierwsza sesja, która powstała do jubileuszowego wydania. Kwitnący sad, przepiękna pogoda, kwietniowe, miękkie słońce! Pięć wyjątkowych sukienek od Anna Kara i Justyny Kodym. Niesamowita scenografia oparta na trzech kolorach – bieli, zieleni i intensywnym granacie. Romantyczny styl i wiosenna świeżość. Bardzo lubię tę sesję, bo najbardziej lubię wiosnę :-) Czujecie ten ciepły powiew wiatru? Całą sesję możecie obejrzeć w magazynie BRIDELLE STYLE od strony 574.

REKLAMA

blog

[pinboard id=63068]

zdjęcia: MAGDALENA PIECHOTA dla magazynu Bridelle STYLE

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *