3/5 {HOT SEXY BEST} Gavin James Photography

by wtorek, czerwiec 30, 2015

Uwielbiamy na Bridelle historie naszych Czytelniczek :-) Każda z nich jest inna, romantyczna i zapada na długo w pamięci. Nie inaczej będzie z historią Ani i Gabriela. Romantyczne zaręczyny odbyły się, aż w… Australii! A towarzyszył im fantastyczny fotograf GAVIN JAMES PHOTOGRAPHY. Przeczytajcie historię Ani i obejrzyjcie piękne zdjęcia Gavina :-)

* * *

Ania – Nasza historia zaczęła się dwanaście lat temu, kiedy poznaliśmy się przypadkiem na wakacjach. Do tej pory, uwielbiamy razem podróżować. W tym roku, Gabriel chciał wypełnić moje dziecinne marzenie: wyjazd do Australii. No i marzenie się spełniło! :-)

26 Kwietnia, w dniu naszego pierwszego spotkania, Gabriel zabrał mnie do restauracji na Sunshine Coast w Noosie. Restauracja jest idealnie usytuowana, zaledwie 200 metrów od plaży, klimat jest po prostu boski – elegancki. A jedzenie smaczne i bardzo wyrafinowane. Po pysznej kolacji, zabrał mnie na spacerek po plaży.

Noc była ciepła, kontemplowaliśmy gwiazdy, było ich mnóstwo. Po paru minutach, Gabriel kazał mi przymknąć oczy i słuchać szum oceanu. Zamknęłam więc oczy, a po chwili jak już je otworzyłam było napisane na piasku po francusku Czy wyjdziesz za mnie?

No i drugie marzenie spełniło się :-)

REKLAMA

bookab

zdjęcia: GAVIN JAMES PHOTOGRAPHY
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST}

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *