5/5 Najpiękniejsze polskie suknie ślubne 2016 cz.2

by środa, styczeń 27, 2016

beautifulday.pl

Zapraszamy Was od dziś na cykl artykułów przygotowanych przez konsultantki ślubne z pierwszej, polskiej agencji ślubnej BEAUTIFULDAY.

* * *

Natalia Paszkiewicz – konsultantka ślubna / BEAUTIFULDAY – Rok po roku Polscy projektanci ślubni zdają się zaskakiwać nas coraz bardziej swą kreatywnością, oryginalnymi pomysłami oraz światowym poziomem projektów. Są cudownie różnorodne – luksusowe i eleganckie, utrzymane w aurze swobodnej bohemy, bądź ulotne, w tajemniczym trendzie whimsical, do złudzenia przypominające sen nocy letniej. Od dawna z wielkim zaangażowaniem przyglądamy się nie tylko światowym trendom ślubnym, ale i projektom naszych rodzimych projektantów. Są dla nas szczególnie ważne. Widząc ich piękno i niepowtarzalność, chciałybyśmy by Panie Młode poznały je bliżej i zakochały się w nich, tak jak my. Organizując polskie ślubny już od 14 lat nie byłoby przesady w stwierdzeniu, że znamy znakomitą większość butików w Stolicy. Mając na względzie, że początek roku, to w najgorętszy czas ślubnych poszukiwań, przygotowaliśmy listę najlepszych polskich projektantów, prezentując ich kolekcje z 2015/2016 roku. Wszystko po to by pomóc Wam – przyszłym Pannom Młodym – stworzyć perfekcyjny plan podróży w poszukiwaniu tej jedynej, najpiękniejszej kreacji. Zastrzegamy, że kolejność jest przypadkowa, a wybór niesponsorowany. W przyszłości szykujemy dla Was jeszcze jedną ślubną niespodziankę – całkowicie anonimowy ranking salonów ślubnych, które odwiedziłyśmy w ramach prywatnych poszukiwań, starannie obserwując jak przymiarki i suknie wyglądają z bliska.

ZOBACZ CZĘŚĆ 1

REKLAMA

bookab

* * *

VIOLETTA PIEKUT

Violetta Piekut to jedno z najbardziej znanych nazwisk w branży ślubnej, co nie dziwi chyba nikogo. Jej suknie to synonim klasycznego piękna. Projektantka ubiera wiele gwiazd show-biznesu, a jej wizerunek jest przepełniony pasją i ciepłem. Bez wątpienia jeden z największych talentów polskiej estrady ślubnej, a bycie na topie przez tak długi czas wymaga wiele oddania i pasji. Każda nowa kolekcja okazuje się być sukcesem, co bardzo cieszy. W Atelier znajdziemy przepiękne kobiece suknie z jedwabiu. Tak delikatne, tak emocjonujące. Kroje są niezwykle różne, a co za tym idzie Atelier może poszczycić się niezwykle szeroką kolekcją, w której każda Panna Młoda może znaleźć coś dla siebie. Harmonijna klasyka z nutką nowoczesności. Jako, że niemalże każdej Pannie Młodej nazwisko to jest znane, dodamy jedynie, że Atelier Violetty Piekut to kolejny obowiązkowy punkt na mapie ślubnych poszukiwań.

Piekut

Piekut 2

* * *

MOONS VARSOVIE

Podoba nam się nazwa, podoba Brand i oczywiście – kolekcja. Ascetyczne, czyste piękno, cudownie wyeksponowane w leśnej sesji fotograficznej. MOONS Varsovie to kolejna nowość w branży ślubnej, która wydaje się być strzałem w 10 dla kobiet, które poszukują czegoś innego, unikatowego. Proste, eleganckie kreacje. Inne niż inne. Umiarkowanie, naturalność i znakomicie wyważona skromność. Wiemy, że wbrew pozorom wiele Panien Młodych właśnie tego szuka w swym ślubnym looku. Kreacje doskonale sprawdzą się na wesele poza miastem, w głuszy lasu, bądź cieple drewnianego dworku. Są bardzo modne i bardzo na czasie. Jeśli więc szukacie delikatnych sukni o prostej, a zarazem niespotykanej i pięknej linii – MOONS Varsovie to wymarzone miejsce dla Was.

MOONS

MOONS 2

* * *

ANNA KARA

Kolejne miejsce, które nie wymaga prezentacji, ale i tak powiemy Wam kilka słów :-) To bez wątpienia jedne z najbardziej znanych i urzekających polskich projektów. Są kobiece, zmysłowe, delikatne. Mnóstwo tiulów, jedwabi, piękne koronki, modne transparentności (uwielbiamy ten trend!). Przez wiele lat jedyne popularne miejsce, gdzie można było odnaleźć przepiękną alternatywę dla typowych ślubnych krojów. Alternatywę lekką i zmysłową. Mimo jednolitej linii, w kolekcji Anny Kary zachwyca różnorodność krojów. To wspaniałe, gdy projektom udaje się stworzyć tak wiele oryginalnych rozwiązań dla Pań Młodych, zachowując jednocześnie swą wyrazistą tożsamość. Perełka z najnowszych kolekcji? Suknie z tzw. crop top. Bo lubimy niekonwencjonalne, modne wybory. Jednak przyznajmy, w całej kolekcji, można się po prostu zakochać. Co cieszy – od niedawna drugi salon Anny Kary otworzył się w Warszawie.

Anna Kara

Anna Kara 2

* * *

KAROLINA TWARDOWSKA

 

Karolina Twardowska to bez wątpienia jedno z odkryć 2015 roku i jest to bardzo miłe odkrycie. Jej projekty są delikatne i jak gdyby bardziej wolne niż kiedykolwiek. Atelier Karoliny Twardowskiej to chyba najlepszy wybór na tak modne dziś wesela w stylu boho. Wiemy, daleko im od klasyki, ale właśnie za to je kochamy. Zdjęcia urzekają od pierwszej minuty i choć nie widziałam projektów na żywo, bez wątpienia wypełniają lukę polskiej mody ślubnej, wspaniale wpisując się w najnowsze trendy. Co więcej, przepiękna sesja sukni na tle morza i lasu to wspaniała kombinacja i ciekawa inspiracja dla ślubnej ceremonii na plaży. Jeśli więc planujesz wesele osadzone w klimacie bohem, zajrzyj koniecznie do Atelier, gdzie stylizacyjną kropkę nad i stawia koronkowy pióropusz. Pozostaje nam tylko czekać na rozwój kariery projektantki, a wydaje się, że rozwinie się pięknie i naprawdę szybko.

Karolina Twarowska

Karolina Twarowska 2

zdjęcia: materiały prasowe
tekst: Natalia Paszkiewicz / BEAUTIFULDAY

1 odpowiedź
  • Stylove
    styczeń 27, 2016

    KAROLINA TWARDOWSKA – Marzy mi się taka suknia.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *