bokki

by niedziela, luty 10, 2019

Bridelle Style

KSIĄŻKI BRIDELLE

„Bridelle Style” to pierwsza polska książka ślubna napisana przez założycielkę bloga Bridelle.pl i redaktor naczelną magazynu Bridelle Style – Karolinę Waltz. Autorką zdjęć w całej książce jest Magdalena Piechota. Za stylizację wszystkich realizacji odpowiedzialna była Karolina Waltz.

Każda sesja to perfekcyjnie przygotowana stylizacja i aranżacja. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób! Suknie od projektantów z Polski i całego świata, m.in.: z Izraela od Galia Lahav, Zahavit Tshuba, Liz Martinez, z Libanu od Michal Medina, z Wielkiej Brytanii od Katya Katya Sehurina, z Austrii od Julia Kontogruni i z Polski od Moons Varsovie, Bizuu, Justyny Kodym, Anna Kara, Alisa, Sylwii Majdan, Małgorzaty Motas. Zjawiskowe aranżacje, rozbudowane scenografie i najpiękniejsze dekoracje kwiatowe. Ta książka to kwintesencja wiedzy, pasji i doświadczenia jej autorek.

Ogromna, 336-stronicowa książka to 17 sesji stylizacyjnych w 17 różnych stylach i 18 sesja niespodzianka! Bohemian, vintage, rustic, decadence i wiele innych – jakikolwiek styl wybierzesz na swój ślub, znajdziesz go z pewnością w tej książce. Poza zjawiskowymi sesjami zdjęciowymi, do każdej sesji dołączony jest przewodnik po stylu i podpowiedzi, jak wykreować ślub w wybranej aranżacji.

 

Ta książka jest nie tylko pomocnym przewodnikiem dla Par Młodych, które planują swój ślub, ale również fantastycznym źródłem inspiracji dla wszystkich firm i usługodawców z branży ślubnej, którzy mogą za jej pomocą przedstawić swoim klientom charakterystyczne cechy każdej stylistyki.

Książka „Bridelle Style” łączy piękno słynnych, ślubnych sesji stylizacyjnych ekipy Bridelle i praktyczne pomysły dla przyszłych Panien Młodych, palety kolorystyczne, podpowiedzi jak sprawić, aby ślub był niezapomniany. Czegoś takiego polska branża ślubna jeszcze nie widziała!

Redaktor naczelna Cosmopolitan.pl – Sylwia Strocka napisała o książce „Bridelle Style” – Nie bez powodu tę książkę okrzyknięto ślubną biblią – i jest to najlepsza rekomendacja tej obowiązkowej dla przyszłych Par Młodych oraz wszystkich pracujących w branży ślubnej, lektury.

 

Tagi: No tags Kategoria: Bez kategorii

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *