ZGŁOSZENIA

ZGŁOSZENIA PUBLIKACJI PRASOWYCH I ARTYKUŁÓW

Jeśli masz ciekawy produkt, usługę lub ofertę prześlij do nas informację. Jeśli nas zaciekawi, opublikujemy ją na blogu. Pierwszeństwo publikacji mają materiały sponsorowane i płatne publikacje. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy bezpłatnej publikacji  bez podawania powodów decyzji odmownej. Nie publikujemy bezpłatnie materiałów stanowiących konkurencję dla działań Wydawnictwa Bridelle.

ZGŁOSZENIA DLA PAR MŁODYCH

Chcecie pokazać innym Wasz Ślub? Chcecie pochwalić się tym wyjątkowym dniem? Fantastycznie! Zgłoście się do naszej akcji WASZE ŚLUBY! Zobaczcie, jak prezentujemy śluby, zgłaszających się Par – WASZE ŚLUBY! Chcesz, pokazać swój? Jak to zrobić? To bardzo proste! Przeczytajcie poniższą instrukcję i pokażcie innym Wasz Ślub!

* * *

ETAP 1

KWESTIONARIUSZ

Chcielibyśmy poznać szczegóły dotyczące Waszego Ślubu. Kiedy się odbył, gdzie, kto Wam pomógł urzeczywistnić Wasze marzenia. Chcemy Parom, które dopiero planują swój Ślub, pokazać jak piękny może być to dzień! Wasze rekomendacje dotyczące wykonawców, będą dla innych cennym źródłem informacji!

Prosimy odpowiedzi wpisać w kolumnie INFORMACJE – możecie wpisać dowolną ilość tekstu, kolumny będą się wydłużać automatycznie, w zależności od ilości tekstu. Nie musicie wypełniać wszystkich punktów. Jeśli nie chcecie pewnych danych podawać lub nie pamiętacie, nie szkodzi. Po prostu zostawcie to pole niewypełnione. W kwestionariuszu, prosimy o wyrażenie zgody na bezpłatną publikację zdjęć w portalu Bridelle.

Kwestionariusz możecie uzyskać pisząc do nas na adresslub@bridelle.pl wyślemy Wam kwestionariusz bezpośrednio na maila.

WAŻNA INFORMACJA! Wszędzie, gdzie to możliwe podawajcie adresy stron internetowych danych wykonawców.

Wypełniony kwestionariusz odeślijcie na adresslub@bridelle.pl

* * *

ETAP 2

ZDJĘCIA

Po otrzymaniu od Was wypełnionego formularza, prosimy o przesłanie zdjęć spakowanych w ZIP lub RAR.

Zdjęcia muszą być jednakowej szerokości 680 px. Prosimy, abyście przygotowali co najmniej 50 zdjęć z przygotowań, ślubu, wesela, pleneru oraz detali (buty, kwiaty, świece, winietki, obrączki itp.). Zdjęcia muszą być kolejno ponumerowane wg chronologii wydarzeń, np.: AniaKrzys1, AniaKrzys2, AniaKrzys3, itd.

WAŻNA INFORMACJA! Koniecznie podajcie nazwisko Fotografa lub Fotografów oraz adres ich strony www.

* * *

ETAP 3

WERYFIKACJA ZGŁOSZENIA

I to wszystko! Wasze zgłoszenie trafia teraz do weryfikacji, a następnie do publikacji, o której zostaniecie poinformowani mailowo. Ponieważ tygodniowo otrzymujemy kilkadziesiąt zgłoszeń, które musimy zweryfikować, bardzo prosimy o cierpliwość. Odpowiemy na każdego maila.

Chcemy zdecydowanie podkreślić, że portal Bridelle nie jest kolejnym miejscem w Internecie, gdzie sfrustrowane osoby, mogą bez żadnej kontroli obrażać ludzi i komentować w niewybredny sposób, to co inni przedstawiają. Nie umieszczamy komentarzy, które nie otrzymają akceptacji naszych redaktorów. Każdy ślub zostanie opisany zgodnie z Waszą relacją, z pozytywną opinią redaktora prowadzącego.

Dziękujemy za Wasz udział w naszej akcji! Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia!

PRZYKŁADOWĄ PREZENTACJĘ ŚLUBU ZOBACZ PONIŻEJ

* * *

Pełen szyku i elegancki ślub Oli i Maćka zachwycił mnie od pierwszego zdjęcia. A na zdjęciu była śliczna Ola i jej druhny. Ola w turkusowych butach, a dziewczyny sukienkach :-) I już wiedziałam, że ten ślub muszę pokazać na blogu. Bardzo przemyślany kolorystycznie i stylistycznie, z ograniczoną do minimum ilością detali. I to jest niesamowite, jak za pomocą dosłownie kilku akcentów Ola i Maciek osiągnęli fantastyczny efekt. Wspomniane już buty Oli, bukiet z czarno-białych anemonów i białych eustom przewiązany turkusową wstążką, turkusowe sukienki druhen i takie same krawaty drużbów i niesamowity Słodki Bufet – jak widać, nie potrzeba wielu akcentów, aby ślub był oryginalny, stylowy i niezapomniany. Bardzo podoba mi się stylizacja Panny Młodej – nowoczesna (opaska na włosach – CUDO!), z odważnym, mocnym makijażem (make up JOANNA RYDZYŃSKA), turkusowymi butami (I LOVE IT!), ale w klasycznej, zmysłowej sukni z kolekcji White One (salon MADONNA). Piękne wnętrza PAŁACU W RUSINOWIE i okolica wokół obiektu – myślę, że to będzie jedno z chętniej wybieranych miejsc na śluby z okolic Mazowsza w 2012 roku. Ola i Maciek zdecydowali, że na ich ślubie nie będzie muzyki na żywo, dlatego wynajęty został DJ AL CAPONE. Rozległy teren wokół kompleksu pałacowego sprzyjał temu, aby puszczać po zmroku lampiony szczęścia (zwracam na to uwagę, ponieważ z uwagi na zagrożenie pożarowe, nie w każdym miejscu można je puszczać). I na zakończenie – świetne zdjęcia TOMKA KURZYDLAKA. Szczególnie zdjęcia Pary Młodej z ich przyjaciółmi :-)

Ola – Nasz ślub i wesele były nietypowe. Z jednej strony bardzo dbaliśmy o szczegóły (kolorystyka, dodatki, zero ślubnego kiczu), a z drugiej kompletnie niezaplanowane i spontaniczne! Piosenkę do naszego, pierwszego tańca wybrał DJ na 30 sekund przed wejściem na parkiet! 😉 Sam ślub był bajkowy! Z uśmiechem wspominam rewelacyjnego księdza, który udzielał nam ślubu. Piękna pogoda i wyjątkowe miejsce na wesele. Nasza rada – postarajcie się zamienić z każdym gościem, choćby kilka słów!

* * *

PALETA KOLORÓW

lazur beż turkus biel zieleń

NOWOŻEŃCY: Aleksandra i Maciej

DATA ŚLUBU: 3 września 2011

ŚLUB: Warszawa

WESELE: Pałac w Rusinowie / Rusinów

SUKNIA ŚLUBNA: White One / Salon Madonna

BUTY: Zara

OPASKA PANNY MŁODEJ: River Island

MAKE UP: Joanna Rydzyńska

SUKIENKI DRUHEN: Orsay

GARNITUR: Hugo Boss

MUZYKA: DJ Al Capone

TORT: Batida

FOTOGRAFIA: TOMEK KURZYDLAK

* * *

zdjęcia: TOMEK KURZYDLAK
11 odpowiedzi

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *