[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum kategorii ‘ WASZ PIĘKNY ŚLUB ’

dsc_5591

KONKURS!

Chcesz wygrać nową książkę Bridelle, pt.: „Wasz Piękny Ślub”?

Wystarczy, że wyślesz na maila bridelle@bridelle.pl krótką odpowiedź na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony ślubny styl?

Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy nową książką.

Konkurs trwa do 6 listopada.

Wyniki ogłosimy na blogu 7 listopada.

Powodzenia!

A jeśli chcesz zajrzeć do wnętrza książki, zobacz zdjęcia poniżej.

* * *

Jeśli chcesz kupić książkę z rabatem, kliknij na banner poniżej.

dsc_5598

dsc_5719

dsc_5713

dsc_5659

dsc_5606

dsc_5728

dsc_5616

dsc_5692

dsc_5665

dsc_5755

zdjęcia: MAGDALENA PIECHOTA

 

To nie do wiary… Dokładnie 7 lat temu pojawiły się na Bridelle pierwsze posty. Naprawdę nie mogę uwierzyć w to, jak bardzo zmieniło się moje życie od tamtego dnia. Chociaż początkowo nic na to nie wskazywało. Blog miały być tylko dodatkiem do mojej ówczesnej pracy. Nigdy nie przypuszczałam, że spełnią się moje marzenia, aby móc zawodowo pisać. 7 lat… Kiedy zaczynałam, wiele moich Czytelniczek było jeszcze w liceum 🙂 Czas jest niesamowitą wykładnią naszej pracy, dochodzenia do celu i osiągania sukcesów. Nie jestem w stanie opisać radości, która mi dziś towarzyszy. Nie tylko dlatego, że dziś mija 7 lat od startu Bridelle. Przede wszystkim rozpiera mnie radość, że osiągnęłam swój cel. Kiedyś myślałam, że to marzenia. Ale ktoś mądry kiedyś mi powiedział, że marzyciele tylko marzą. Zwycięzcy osiągają cele. Pomimo momentów, w których miałam ochotę rzucić wszystko. Jak każda osoba uprawiająca blogging, spotkałam się z hejtem, beznadziejną zawiścią, zazdrością i kłamstwami. Do czasu. Do czasu, kiedy uświadomiłam sobie, że nie mogę pozwolić, aby ktoś odebrał mi radość robienia tego, co robię. Dziś dziękuję Wam wszystkim. Tym, którzy kibicowali od początku i nieustająco wspierali przez te wszystkie lata. Jestem dumna, że mogłam dzielić z Wami szczęście Waszych Wielkich Dni. Dziękuję również tym, którzy nie potrafią nic innego, jak hejtować, bo paradoksalnie Wasz hejt stał się motorem do jeszcze większego wysiłku i mobilizacji w osiągnięciu celów. I za to Wam dziękuję.

7 lat…

7 lat, które zmieniło moje życie zawodowe. Dziś rozpoczynam kolejną podróż w swoim życiu. Podjęłam decyzje, które zapewne zmienią znowu moje życie. Mam nieopisaną radość w rozpoczynaniu czegoś nowego. Dziękuję Wam za tę możliwość. Gdyby nie Wy, nie byłabym tu gdzie jestem. Jak już wielu z Was wie, rozstaję się tymczasowo z blogiem, który zostawiam w najlepszych rękach 🙂 Ale nie znikam z branży ślubnej 🙂 Po prostu zaczynam nową ślubną przygodę, w której mam nadzieję, będziecie mi towarzyszyć.

Dziękuję Wam za wszystkie przemiłe maile! Niezmiernie się cieszę, że czekacie na książkę Wasz Piękny Ślub 🙂 Ja też na nią czekam 🙂 Dziś miała do mnie dotrzeć. Niestety nie udało się. Zawiódł transport, ale w tym tygodniu książka trafi do księgarni. Szampan (różowy oczywiście) chłodzi się zatem dalej 😉 Dziękuję, że poświęciliście część swojego ślubnego budżetu na zakup książki. Mam ogromną nadzieję, że będzie ona dla Was inspiracją.

Żegnam się z Wami gorąco i zabieram do pracy nad kolejną książką Twój Ślub. Twój Styl 🙂

Do zobaczenia na ślubnych ścieżkach…

Karolina

* * *

Jeśli chcesz kupić książkę z rabatem, kliknij na banner lub okładkę poniżej.

okladka-wps-1

Odliczamy dni do premiery drugiej książki Bridelle, pt.: Wasz Piękny Ślub 🙂 Ale już dziś pokażemy Wam, co kryje w sobie nasza druga książka! Zdradzę Wam, że praca przy tej książce była niesamowicie wyczerpująca. Myślałam, że w przeciwieństwie do naszej pierwszej książki, pt.: Bridelle Style (do kupienia TU), pracy przy tej będzie znacznie mniej. W końcu to tylko 6 sesji stylizowanych (w pierwszej książce było ich 18) i 24 śluby, które są już gotowe 🙂 Myliłam się srodze 🙂 Wybranie, przygotowanie, opisanie każdej uroczystości zajęło mi długie tygodnie. Chciałam maksymalnie wykorzystać potencjał, który tkwił w każdym ślubie. Wyłapać każdy szczegół i niuans. Podkreślić pomysłowość, odwagę, umiejętności cudownych Par Młodych, które zechciały podzielić się z nami i Wami swoim doświadczeniem i szczęściem. Prace nad realizacją książki trwały ponad 10 miesięcy, ale myślę, że powstała publikacja, na którą czekaliście. Pierwsza polska książka, która w kompleksowy sposób prezentuje w 100% polskie śluby. Uznanie dla goszczących w książce Par oraz fotografów, wyraziła sama Gosia Baczyńska, która napisała fantastyczną przedmowę 🙂

okladka-wps-1

Chciałyśmy stworzyć książkę inspirującą Was do realizacji swoich marzeń o ślubie. Książkę, która będzie nie tylko zbiorem kolorowych zdjęć, ale przede wszystkim kopalnią pomysłów. Różnorodność dobranych do publikacji ślubów jest spora 🙂 Znajdziecie w naszej książce śluby kościelne, cywilne i humanistyczne. Śluby w pałacach i stodołach. Śluby w miastach i w… górach 🙂 Śluby w Polsce oraz poza jej granicami. Większość z Par, które poznacie na łamach książki zorganizowała samodzielnie swoje śluby i wesela, ale są i pełne pietyzmu uroczystości, które powstały przy współpracy z konsultantami ślubnymi. Nie zabrakło ślubów tylko we dwoje oraz w kameralnym gronie, a także hucznych wesel. Mamy nadzieję, że ta różnorodność będzie dla Was ciekawym punktem wyjścia w poszukiwaniu swojego ślubnego stylu.

kliknij, aby powiększyć obraz

Każdy rozdział zilustrowany jest specjalnie zrealizowaną, nigdzie nie publikowaną wcześniej sesją stylizowaną. Do współpracy zaprosiliśmy wyjątkowe firmy z Polski i świata. Miałyśmy niebywałą przyjemność odwiedzić wyjątkowe miejsca w Polsce i poznać cudownych, kreatywnych ludzi. To dzięki nim powstały realizacje, które obrazują idee każdego z rozdziałów. Dziękujemy za możliwość współpracy z Wami. Dla nas był to zaszczyt. Wszystkie sesje wystylizowane zostały przez Karolinę Waltz – założycielką Bridelle i uwiecznione przez fotografkę ślubną i edytorialową Magdalenę Piechotę.

kliknij, aby powiększyć obraz

Książka ma 320 stron. Jest podzielona na 6 rozdziałów tematycznych. Każdy z nich ilustruje sesja inspiracyjna oraz 4 polskie śluby. Specjalnie dla naszej książki, Gosia Małecka – właścicielka marki Hello Calligraphy przygotowała kaligrafowane tytuły rozdziałów, które zobaczycie poniżej. Każdy ślub jest zaprezentowany na 8 stronach. Mamy nadzieję, że 24 polskie śluby, które zobaczycie i, o których przeczytacie zainspirują Was i będą pomocne w trakcie przygotowań. W każdej sesji znajdziecie informacje o elementach budujących wybraną stylizację, poradę doświadczonego konsultanta ślubnego Dariusza Zwadowskiego, poradę zaproszonego gościa, skarbonkę, czyli jak można rozsądnie i oszczędnie dysponować ślubnym budżetem oraz kolumny z podpowiedziami dotyczącymi kwiatów, kolorów, motywów przewodnich, pór roku, utworów muzycznych i wiele innych.

* * *

Obecnie można zamówić książkę w przedsprzedaży z 20% rabatem w Empik online. Jeśli chcesz ją kupić, kliknij na banner poniżej.

* * *

A jeśli chciałbyś dołączyć do naszej trzeciej książki, pt.: Twój Ślub. Twój Styl, która ukaże się na rynku na jesieni 2017 roku, wyślij maila o treści KSIĄŻKA 3 na bridelle@bridelle.pl

* * *

Dla mnie osobiście ta książka okazała się drogowskazem w dalszym rozwoju i pracy zawodowej. Chociaż z wykształcenia jestem dziennikarzem, nigdy nie przypuszczałam, że będę mogła żyć z pisania. I chociaż było to moje marzenie, to przez długie lata pozostawało w nieosiągalnej wówczas sferze. Za sprawą obu książek to się zmieniło i dziś wiem, że jest to coś, co chcę nadal robić w życiu 🙂 Kiedy będziecie czytać te słowa, ja będę przeglądać kolejne zgłoszenie do trzeciej książki Bridelle. Dziękuję Wam za to z całego serca, bo to w ogromnej mierze dzięki Wam. To Wasze wsparcie dawało mi motywację do realizacji tego planu. Kiedyś napisałam na Facebooku, że regularnie co 7 lat zmieniam coś w swoim życiu zawodowym. Dziś, na kilka dni przed 7. (!) urodzinami bloga Bridelle chciałam Wam podziękować za wspólnie spędzone lata. Mam ogromną nadzieję, że zostaniecie z Bridelle na kolejne lata i będziemy mogli spotkać się już niedługo w… Ale to na razie top secret 😉 To moje symboliczne pożegnanie z blogiem, który zostawiam tymczasowo w dobrych rękach, a sama zakasuję rękawy i zabieram się do kolejnego wyzwania! Trzymajcie kciuki!

Do zobaczenia na ślubnych ścieżkach…

Karolina Waltz

* * *

MOJE WIELKIE WIEJSKIE WESELE

Marzysz o wiejskim weselu, które będzie naturalne, radosne, pełne nieokiełznanej zabawy i śmiechu? To jest rozdział dla Ciebie! Znajdziesz w nim 4 wyjątkowe śluby, które odbyły się w stodołach, młynie i własnym ogrodzie. Pełne domowych smakołyków i naturalnych dekoracji. Cudowne, pachnące latem śluby i sesja stylizowana, w której nie zabrakło piór, koronek, siana, porcelanowych dzbanków i polnych kwiatów.

 

kliknij, aby powiększyć obraz

mwww2

kliknij, aby powiększyć obraz

mwww3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

CAŁY TEN RÓŻ

Bez wątpienia jest to ukochany kolor Panien Młodych na całym świecie. Różnorodność odcieni oraz ilość możliwych połączeń z innymi kolorami, czynią z różu absolutnego króla ślubów 🙂 Znajdziecie w tym rozdziale śluby, których palety kolorów oparto na różu. Ślub szalony, elegancki, rustykalny i vintage. Cztery różne style, ale jeden wspólny mianownik – róż. W sesji inspiracyjnej również użyliśmy różu w wielu odcieniach i połączyliśmy go ze złotem, czernią, pomarańczem i żółcią. Jak wyszło? Przekonacie się, zaglądając do środka 🙂

ctr1
kliknij, aby powiększyć obraz

ctr2

kliknij, aby powiększyć obraz

ctr3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

BLIŻEJ NATURY

Ekologiczny i organiczny nurt w stylizacji ślubów i wesele święci triumfy od lat! My również uległyśmy jego czarowi i sesja ilustrująca ten rozdział jest kwintesencją naturalnych dodatków i recyklingu przedmiotów. Bohaterowie tego rozdziału postanowili, że ich ceremonie zaślubin oraz przyjęcia weselne będą bliżej natury i w zgodzie z jej rytmem oraz kolorami.

bn1a
kliknij, aby powiększyć obraz
bn2kliknij, aby powiększyć obraz

bn3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

WSPÓŁCZESNY ROMANTYZM

Ślubny haute couture czyli dopracowane, stylowe realizacje. Najmodniejsza paleta kolorów w sesji stylizowanej. Nowoczesny look i zapierająca dech w piersiach aranżacja stołu.Współczesne romantyczki z pewnością zachwyci ślub z Paryża, realizacja z Bałtykiem w tle, cudowny ślub z hollywoodzką stylizacją i odważna aranżacja z czernią, złotem i różem w rolach głównych.

wr1

kliknij, aby powiększyć obraz

wr2

kliknij, aby powiększyć obraz

wr3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

WIATR WE WŁOSACH

Gdybym miała wskazać jedną rzecz, którą najbardziej lubię w swojej pracy, to byłaby to jej nieustająca zmienność. Każda sesja zdjęciowa, każdy ślub to nowa historia. I chociaż zawsze towarzyszą jej te sam rekwizyty i scenariusz, za każdym razem czerpię ogromną satysfakcję z tego co tworzę i opisuję. Realizacja zdjęciowa w tym rozdziale przeniosła nas do zupełnie innej rzeczywistości. Eterycznej, ulotnej, przepięknej. Nieoczekiwanej jak tytułowy wiatr we włosach. I takie śluby znajdziecie tu. Lekkie, nonszalanckie, dziejące się daleko tylko poza zmysłowym postrzeganiem.

www1

kliknij, aby powiększyć obraz

www2

kliknij, aby powiększyć obraz

www3

kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

W TYM SZALEŃSTWIE JEST METODA

Jeśli macie szalone pomysły, chcielibyście zorganizować ślub tylko we dwoje, poza Polską lub macie niekonwencjonalny pomysł na stylizację ślubną, to ten rozdział pisałam z myślą o Was 🙂 Uwielbiam szalone, niesztampowe śluby, które przełamują stereotypy i konwenanse 🙂 Tak jak bohaterowie niniejszego rozdziału. A na deser, ostatnia, zielona i dzika sesja stylizowana.

wsjm1

kliknij, aby powiększyć obraz

wsjm2

kliknij, aby powiększyć obraz
wsjm3kliknij, aby powiększyć obraz

* * *

Zapraszamy do zakupu książki Wasz Piękny Ślub z 20% rabatem w Empik online. Wystarczy kliknąć na banner poniżej.

Kochani!

Nie możemy uwierzyć, że to się stało!

Nasza druga książka stała się rzeczywistością!

Praca przy niej dała nam niewiarygodną ilość radości.

W nowej książce „Wasz Piękny Ślub” czekają na Was przepiękne, polskie śluby oraz sesje stylizowane zrealizowane przez ekipę Bridelle.

Książka podzielona jest na sześć rozdziałów, w których znajdziecie przydatne porady i triki, jak zorganizować piękny ślub.

Swoim doświadczeniem podzielili się konsultanci, floryści, dekoratorzy, fotografowie i Pary Młode.

Z wielką radością zapraszamy Was do zakupu naszej drugiej książki w przedsprzedaży.

Obecnie można kupić książkę z 20% rabatem w Empik online.

Link do sprzedaży TUTAJ.

Premiera książki zaplanowana jest na początek października.

Dziękujemy za Wasze opinie dotyczące książki!

Pozdrawiamy

Karolina Waltz i Magdalena Piechota

* * *

KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest książka!

Wystarczy podać ile zdjęć, znalazło się w książce!

Osoba, która poda prawidłową lub najbliższą prawy liczbę wygra książkę!

W przypadku kilku takich samych odpowiedzi, zwycięży osoba, która poda zwycięską odpowiedź, jako pierwsza.

Odpowiedzi należy wysłać na maila bridelle@bridelle.pl z tytułem KONKURS.

Na odpowiedzi czekamy do 30 września.

Wyniki 1 października.

Życzymy powodzenia!

okladka-wps-1

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress