Tydzień z książką „Wasz Piękny Ślub” rozdział 1 / PRAWDZIWE ŚLUBY

by poniedziałek, 3 grudnia, 2018
Chcesz kupić książkę? Kliknij na banner powyżej!

* * *

Co powiecie na ślub w wiejskim stylu? W ostatnim czasie cieszą się one ogromną popularnością, a ten rozdział z pewnością przekona Was, że rustykalny styl i wesele w klimatycznym młynie, folwarku, czy też świetnie zaaranżowanym plenerze to wprost doskonały pomysł. Pamiętajcie jednak, że styl uroczystości musi współgrać z Waszą osobowością i stylem życia, dlatego wiejskie rustykalne wesele, będzie idealnym wyborem dla pary uwielbiającej sielankowy klimat, bliskość z naturą i luźną, swobodną atmosferę. To wszystko znajdziecie w relacjach ze ślubów, które znalazły się w pierwszym rozdziale książki Wasz Piękny Ślub. Cztery cudowne pary, które łączy miłość do natury i sielskiego klimatu. Przede wszystkim znajdziecie tam niesamowitą atmosferę, którą tworzą klimatyczne dekoracje zachowane w luźnym rustykalnym klimacie. Polne kwiaty, skrzynki, słoiki, papier ekologiczny i naturalne materiały takie jak len i juta kreują niezwykły charakter uroczystości, pełny naturalności, wiejskiego klimatu i niesamowitego uroku. Stylizacje par młodych są różne, jednak są utrzymane w swobodnym stylu. Koronka, jasne delikatne materiały i niestandardowe dodatki to punkt obowiązkowy w ubiorze państwa młodych. Bliskość z naturą i swobodny klimat to z pewnością atrybuty wiejskiego wesela, które tworzą niesamowitą i niezapomnianą aurę.

* * *

MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY

* * *

ANTONI FOTOGRAF

* * *

KAMILA PIECH PHOTOGRAPHY

* * *

FABRYKA KREATYWNA

* * *

Wasz piękny ślub to druga książka Karoliny Waltz – założycielki najpopularniejszego polskiego bloga ślubnego Bridelle.pl i Magdaleny Piechoty – fotografki ślubnej i autorki edytoriali ślubnych dla polskich i zagranicznych marek. Nowa publikacja to niezastąpiony przewodnik dla każdej pary przygotowującej się do ślubu. Ponad 300-stronicowa książka składa się z 6 rozdziałów tematycznych. Ilustracją dla rozdziałów są 24 prawdziwe, polskie śluby, które zapisały się w historii branży ślubnej. Każdy z nich został szczegółowo opisany wraz z praktycznymi poradami od par młodych. Publikacja zawiera ogromną ilość porad, jak zorganizować wymarzony ślub, setki inspiracji i pomocnych wskazówek. Wszystkie rozdziały zostały uzupełnione sesjami stylizowanymi, które obrazują różnorodne stylistyki, kolory przewodnie i motywy. Autorki książki zaprosiły do współpracy najlepsze polskie firmy ślubne oraz najbardziej znanych projektantów z całego świata, m.in.: Galię Lahav z Izraela, Annę Campbell z Australii czy Zuhaira Murada z USA.

Przedmowę do książki napisała projektantka Gosia Baczyńska

Autorki książki stworzyły fantastyczny przewodnik po ślubnych stylistykach, z ogromną liczbą przydatnych porad i inspirujących pomysłów. Sesje zdjęciowe, które ilustrują każdy rozdział przygotowano ze starannością i dbałością o najmniejszy detal. Mam ogromną nadzieję, że coraz więcej par będzie mieć odwagę realizować swoje marzenia o ślubie.

To lektura obowiązkowa i prezent przedślubny dla każdej przyszłej Pary Młodej. Gorąco polecam!

* * *

Chcesz kupić książkę? Kliknij na okładkę poniżej!