[responsive-menu menu="header_menu"]
„najpiekniejszy

Archiwum miesiąca Lipiec, 2010

Velvet Studio

Łukasz Bąk z VELVET STUDIO jest jednym z moich najukochańszych fotografów. Od pierwszego wejrzenia, mogę wręcz napisać, pokochałam jego zdjęcia i długo zabiegałam, aby Łukasz zgodził się na ich publikację na blogu. Zastanawiałam się, jak najlepiej opisać zdjęcia robione przez Łukasza i brakowało mi ciągle słów. Chyba dlatego, że jego zdjęcia są po prostu w moim odczuciu – doskonałe. Oglądając jego zdjęcia, mam wrażenie, że nie ma go tam fizycznie, że jest niezauważalny, że rejestruje zdarzenia, chwile, emocje w czasie rzeczywistym z intencją osób, które się na nich znajdują. Wspaniałe, przejmujące, delikatne, zmysłowe – takie określenia najlepiej oddają estetykę zdjęć Łukasza.

zdjęcia: VELVET STUDIO

Fryzury 2011

Zamykamy dziś cykl FRYZURY 2011. Na koniec coś inspirowanego kulturą ludową 😉 Piękny warkocz a la Julia Tymoszenko, bogato zdobiona opaska, przypominająca folklorystyczne czepce i delikatne fryzurki, muskane wiatrem,  o pojedynczych pasmach przywodzących na myśl złociste kłosy. Mam nadzieję, że znalazłyście w tym tygodniu inspirację dla siebie!

zdjęcia: PASCULA

Żydowski ślub i wesele

W Polsce większość ceremonii religijnych związanych ze ślubem, odbywa się w tradycji katolickiej. Czasami trafiają do mnie zdjęcia ze ślubów prawosławnych. A przecież są jeszcze inne wyznania. Oglądałam zdjęcia z pięknego, hinduskiego ślubu (Polki i Hindusa) i mam nadzieję, wkrótce Wam je pokazać. Dziś, natomiast krótki reportaż ze ślubu żydowskiego.

zdjęcia: LISA LEFKOWITZ

Paleta Kolorów

PALETA KOLORÓW

paleta.chiffon paleta.morela złoto foxy paleta.ecru

zdjęcia: BRIDELLE

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: PALETA KOLORÓW
 • Tagi: , , , , , , ,
 • Kolorowe kuleczki

  Dzisiaj pomysł na bardzo efektowne dekoracje. Wystarczy kupić kolorowe kuleczki żelowe, gumowe, szklane i umieścić je w szklanych naczyniach o ciekawych kształtach. Efekt doskonały! I to za bardzo niewiele. Kuleczki można kupić na Allegro, giełdzie kwiatowej lub w sklepach z zabawkami.

  zdjęcia: BRIDELLE
  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

 • 0 komentarzy
 • Kategoria: BUTTERFLY BOOK, Dekoracje
 • Tagi: , ,
 • Film ślubny Lada Moment Studio
  Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

  suknie ślubne


  

  Facebook

  Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress