[responsive-menu menu="header_menu"]

Archiwum miesiąca Lipiec, 2010

Velvet Studio

Łukasz Bąk z VELVET STUDIO jest jednym z moich najukochańszych fotografów. Od pierwszego wejrzenia, mogę wręcz napisać, pokochałam jego zdjęcia i długo zabiegałam, aby Łukasz zgodził się na ich publikację na blogu. Zastanawiałam się, jak najlepiej opisać zdjęcia robione przez Łukasza i brakowało mi ciągle słów. Chyba dlatego, że jego zdjęcia są po prostu w moim odczuciu – doskonałe. Oglądając jego zdjęcia, mam wrażenie, że nie ma go tam fizycznie, że jest niezauważalny, że rejestruje zdarzenia, chwile, emocje w czasie rzeczywistym z intencją osób, które się na nich znajdują. Wspaniałe, przejmujące, delikatne, zmysłowe – takie określenia najlepiej oddają estetykę zdjęć Łukasza.

zdjęcia: VELVET STUDIO

Fryzury 2011

Zamykamy dziś cykl FRYZURY 2011. Na koniec coś inspirowanego kulturą ludową 😉 Piękny warkocz a la Julia Tymoszenko, bogato zdobiona opaska, przypominająca folklorystyczne czepce i delikatne fryzurki, muskane wiatrem,  o pojedynczych pasmach przywodzących na myśl złociste kłosy. Mam nadzieję, że znalazłyście w tym tygodniu inspirację dla siebie!

zdjęcia: PASCULA

W Polsce większość ceremonii religijnych związanych ze ślubem, odbywa się w tradycji katolickiej. Czasami trafiają do mnie zdjęcia ze ślubów prawosławnych. A przecież są jeszcze inne wyznania. Oglądałam zdjęcia z pięknego, hinduskiego ślubu (Polki i Hindusa) i mam nadzieję, wkrótce Wam je pokazać. Dziś, natomiast krótki reportaż ze ślubu żydowskiego.

zdjęcia: LISA LEFKOWITZ

Paleta Kolorów

PALETA KOLORÓW

paleta.chiffon paleta.morela złoto foxy paleta.ecru

zdjęcia: BRIDELLE
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Film ślubny Lada Moment Studio
Fotograf ślubny Warszawa, Robert Przepiórka Fotografia

suknie ślubne
suknie ślubne
Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress