Kasia i Kuba I

by poniedziałek, 16 listopada, 2009
PALETA KOLORÓW

chiffon paleta.light krem paleta.ecru old gold szampan

NOWOŻEŃCY: Kasia i Kuba

DATA ŚLUBU: 15 sierpnia 2009

MIEJSCE: Łódź

BUDŻET: 60 000 zł

* * *

Dzisiejszy ślub jest imponujący. Wszystko jest w nim dokładnie zaplanowane, perfekcyjnie wykonane, a przede wszystkim niewiarygodnie stylowe. Zachwycająca Panna Młoda w odważnej, zniewalającej stylizacji, elegancki Pan Młody, wyjątkowe detale (zobaczycie kompozycję florystyczną Kasi) i jedna z najpiękniejszych sesji plenerowych w industrialnej Łodzi. To prawdziwa podróż w czasie… Zapraszam Was na wyjątkowy ślub Kasi i Kuby.

Kasia: Piękne damy, uwodzicielscy panowie… Frank Sinatra, Louis Armstrong!!! Cudowne lata jazzu, uczyniły, iż była to niezapomniana noc! Lata 20-te lata 30-te…

Uwielbiam zdjęcia z przygotowań do ślubu – są pełne napięcia, emocji, romantycznej niepewności! Fotograf MARCIN ROMAŃSKI zadbał o to, aby wszystkie te emocje znalazły się na zdjęciach Kasi i Kuby. Wszystko czeka przygotowane na Wielki Dzień. Migdały w tiulu dla gości, przygotowane przez DESTINOAMORE, olśniewająca suknia w stylu vintage – model SALA z kolekcji LA SPOSA, zaproszenia wykonane w pracowni DECO STUDIO DESIGNS i obrączki od W.KRUK.

Kasia wyglądała po prostu zjawiskowo! Jest tak niesamowicie stylowa, że trudno oderwać od niej wzrok! Piękna, koronkowa kreacja, uroczy toczek, kobieca fryzura (i piękny kolor włosów Panny Młodej), dyskretna biżuteria – wszystko jest dopracowane w najmniejszym calu i stanowi perfekcyjną całość!

Świadkowa Kasi, także była ubrana w stylu lat 30. Brązowo – kawowa suknia, uroczy toczek i kobiece rękawiczki PRONUPTIA. Pan Młody natomiast, wystąpił w garniturze od PIERRE CARDIN. Dodatki – krawat, spinki i buty, są od HUGO BOSSA, PIERRE CARDIN i GINO ROSSI.

I teraz wiązanka Kasi. A raczej wspaniała i niespotykana kompozycja florystyczna, wykonana z główek tulipanów w kolorze ecru i złotej wstążki. Ta niezwykła kompozycja powstała w GALERII KWIATÓW. Wybór absolutnie nietradycyjnej wiązanki, najlepiej świadczy o świetnym guście Kasi, i konsekwencji w stylizacji ślubu i wesela!

zdjęcia: MARCIN ROMAŃSKI

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *