Kasia i Marcin I

by poniedziałek, 7 grudnia, 2009PALETA KOLORÓW

paleta.pink paleta.pistacja paleta.bielpaleta.powderpink paleta.ecru

NOWOŻEŃCY: Kasia i Marcin

DATA ŚLUBU: 25 lipca 2009

MIEJSCE: Warszawa/Nieporęt

BUDŻET: 75 000 zł

* * *

Ślub Kasi i Marcina można opisać jednym słowem – BAJKOWY! Zjawiskowa Panna Młoda, Pan Młody niczym Agent 007 w smokingu od Hugo Bossa, dopracowane najdrobniejsze szczegóły, przemyślana kolorystyka całego wydarzenia i najlepsi wykonawcy. Zostaliśmy urzeczeni tym niezwykłym ślubem, weselem i plenerową sesją zdjęciową. Zapraszamy Was w podróż do Krainy Czarów Kasi i Marcina.

Kasia: Półtoraroczne przygotowania  sprawiły, że wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy – biały dywan z naszymi inicjałami, girlandy kwiatów w kościele i na sali, tysiące płatków róż, konfetti, rzeźby lodowe, czekoladowe fontanny, ognie sztuczne i tort weselny. Oczywiście były to tylko dodatki, ale uczyniły miejsca naszego ślubu i wesela wyjątkowymi. Podczas ślubu czułam się jak księżniczka z przystojnym królewiczem przy boku. Wszyscy, z którymi pracowaliśmy podczas ślubu i wesela uczynili ten dzień najwspanialszą Krainą Czarów!

2

8

Kościół tonął w kwiatach przygotowanych przez agencję dekoratorską ALEX DEKORACJE. Różowe i ecru, róże i eustomy zdobiły piękne stojaki, które dodatkowo były udekorowane girlandami z płatków róż. Kasia została wprowadzona do kościoła, przez wzruszonego Tatę. Cudowny dywan, z ręcznie malowanymi inicjałami zachwycił gości i Nowożeńców. Przed ołtarzem czekał już niemniej wzruszony Marcin.

Kasia: Od samego początku było cudnie, kiedy Gosia – sopranista zaczęła śpiewać to doprowadziła do łez, nie tylko żeńską część gości wykonując Ave Maria i Dla jednej miłości warto żyć.

9

10 11

Panna Młoda w zmysłowej, muślinowej sukni w stylu empire, wyglądała jak księżniczka. Dopracowane detale, takie jak kolczyki, bransoletka, długi 5-metrowy welon i kwiat we włosach, dopełniły kreację. Dla nas Kasia jest jedną z najbardziej stylowych Panien Młodych, jaką widziałyśmy! Pan Młody w smokingu, muszce i pasie wzbudził zachwyt nie tylko swojej Wybranki, ale i pozostałych Pań w kościele.

17a

29 30

43a

46a

Kasia i Marcin poprosili swoich gości o karmę dla zwierząt, zamiast kwiatów. Goście spisali się na medal i schronisko dla psów, zostało obdarowane kilogramami karmy. Dlaczego akurat taki cel? Przekonacie się oglądając zdjęcia z sesji plenerowej. Spod kościoła Para Młoda odjechała luksusowym Mercedesem do sali weselnej MAGNACKA w Nieporęcie, pod Warszawą. Tam już czekali na nich zaproszeni goście i Rodzice.

64 65

zdjęcia: TWOREK FOTOGRAFICY

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0