Kasia i Marcin II

by poniedziałek, 7 grudnia, 2009
Piękna, lipcowa pogoda sprzyjała spacerom i zwiedzaniu okolicy w oczekiwaniu na przyjazd Nowożeńców. Rodzice Kasi i Marcina powitali ich zgodnie z tradycją, przed salą weselną.

Kasia: Sala weselna MAGNACKA to nie tylko przepiękne wnętrze ze stylowym wystrojem, ale także malowniczy krajobraz z  promenadą, którą spacerując można podziwiać jezioro lub pokarmić tuziny łabędzi oswojonych przez właścicieli.

94a 318

101a

Zaproszenia  ślubne, prezenciki dla gości w postaci pudełeczek z migdałami, karty menu, podziękowania dla rodziców i plan stołów Kasia i Marcin zamówili w pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Cała galanteria papiernicza była utrzymana w kolorze pudrowego różu i białego złota.

Kasia: Skorzystaliśmy z usług firmy DECO STUDIO DESIGNS, której stoisko urzekło nas podczas targów ślubnych. Firmę, która wykonała dla nas dekoracje florystyczne, poleciła nam pracownia wykonująca zaproszenia. Czasami warto zapłacić więcej i pracować z profesjonalistami niż denerwować się w dniu wesela czy tort dojedzie. My zaufaliśmy sprawdzonym i wyjątkowym firmom. Najważniejszy był fakt, że wszystkie firmy się znały i nawzajem się polecały.

111

113a

309 311

Pierwszy taniec należący do Nowożeńców, Kasia i Marcin wykonali do Dumki na dwa serca. Wcześniej pobierali lekcje tańca w Szkole Tańca RIO u doskonałej tancerki Anety Pisarek. Na Gości czekały wyjątkowe niespodzianki – lodowe rzeźby i czekoladowa fontanna, a o północy pokaz fajerwerków. Uroczy, biały tort Nowożeńcy zamówili w cukierni BLIKLE.

136

137

27

305

Goście doskonale się bawili przy muzyce wykonywanej przez BZZYK – BAND.

Kasia: Szczególną uwagę warto zwrócić na oprawę muzyczną wesela – tutaj bardzo dużo zależy od zespołu. Dlatego sugerujemy wcześniej spotkać się (nawet kilkakrotnie), aby omówić szczegóły – jaki repertuar, jaki scenariusz wesela, jaki utwór na pierwszy taniec (powinien być wykonany oryginalnie tzn. przez zespół  a nie puszczony z płyty) i to, co wg nas najważniejsze, jakich utworów grać nie powinien, które zabawy powinni inicjować a które nie.

1 4a

7a 166a

Jednym z najbardziej wzruszających momentów podczas wesela, było podziękowanie Rodzicom za miłość, wszystkie lata opieki i pomoc w organizacji ślubu i wesela. Kasia i Marcin wręczyli Rodzicom ogromne kosze ze smakołykami, przygotowane przez pracownię DECO STUDIO DESIGNS.

43

45

48

56 62

193

zdjęcia: TWOREK FOTOGRAFICY

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0