Marta i Christoph I

by środa, 21 października, 2009
PALETA KOLORÓW

paleta.pink paleta.pistacja paleta.dove paleta.groszek paleta.ecru

NOWOŻEŃCY: Marta i Christoph

DATA ŚLUBU: 23 maja 2009

MIEJSCE: Warszawa

BUDŻET: 56 000 zł

* * *

Zdjęcia oraz opis ślubu i wesela, jaki przesłała nam Marta wprawił całą naszą ekipę w doskonały nastrój. Marta (co widać na zdjęciach) jest pełną dziewczęcego uroku dziewczyną, czego dowód dała na jednym ze zdjęć z kościoła (ale o tym za chwilkę). Swój ślub i wesele, sama określiła jako styl modern wedding z akcentami tradycyjnego, polskiego wesela. Międzynarodowy ślub i wesele (mąż Marty jest Austriakiem) zostały doskonale wkomponowane w atmosferę Warszawy, przede wszystkim dzięki nastrojowym zdjęciom ANNY KALINY CIESIELSKIEJ.

Marta: Moim zdaniem przy organizacji wesela trzeba wyznaczyć sobie jakieś cele i zrobić plan. Nie mieliśmy żadnych zabaw weselnych, nie było też weselnych przyśpiewek itd. Ale mieliśmy za to, pokaz barmański i pokaz braci mojego męża. Jedzenie było nowoczesne, ale z nutka tradycji. Kolorystykę też najlepiej rozważyć już na samym początku, wtedy mamy od razu jasność nie tylko kolorystki sali, ale tez bukietu, dodatków.

003 027

Marta postawiła na nowoczesny look, w stylu glamour. Olśniewającą fryzurę wykonano w salonie MILEK DESIGN. Wizażystka zrobiła Marcie zachwycający makijaż – duże oczy Marty, wydawały się być jeszcze większe, i choć Marta napisała, że inni powiedzieli, że wygląda jak sarenka, to ja uważam, że bardziej przypomina krnąbrnego kota ze Shreka – jest prześliczna, kapryśna i cudownie się uśmiecha!

014

007 013

021 022

Widzicie to zdjęcie poniżej, gdzie Marta chrupie serduszko? W swojej przeuroczej beztrosce, nie zważa na piękną suknię SUSAN BLANCHE w kolorze ecru, tylko zajada się ciastkami! Widać, że jest najszczęśliwszą kobietą na świecie!

Marta: Atmosfera była świetna w mieszkaniu, zajadałyśmy się pierniczkami i robiłyśmy na bóstwo.

035

041 047

044

zdjęcia: ANNA KALINA CIESIELSKA/KALINA-STUDIO

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

2 odpowiedzi
 • Anna
  21 października, 2009

  Chcę taką fryzurę! Obłędna!!!

 • Paula
  21 października, 2009

  A ja tą panią znam z forum! 😉 Jej zestawienie ślubne do dzisiaj jest stawiane za wzór smaku i elegancji na forum. 🙂
  Piękny ślub i świetna para. Anna Kalina to i jedna z moich ulubionych fotografek, a te zdjęcia są cudowne. Seria z pierniczkami słodka.
  Piękna fryzura i suknia, a najsłodszy jest synek oglądający słonia. 😉 Piękny bukiet w papierze z autkiem.
  Przez zdjęcia przebija się świetna atmosfera, miłość, radość i słodycz.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *