Marta i Christoph II

by środa, 21 października, 2009
Niestety, pogoda tego dnia była bardzo kapryśna. Na przemian świeciło słońce i padał deszcz, co Marta skwitowała z właściwym sobie optymizmem: Jedyne, czego nie przewidzieliśmy na naszym ślubie to deszcze. Ale to nie problem. Ponoć przynosi szczęście!

Marta: Nadał lał deszcz, więc jakoś się przemknęliśmy do kościoła. Wszyscy goście już siedzieli na swoich miejscach, ksiądz podszedł do nas przywitał nas i ruszyliśmy ku ołtarzowi – ksiądz, ja i Christoph, świadkowie, mój bratanek z obrączkami, moi rodzicie i rodzice Chrisa w takt marszu weselnego Wagnera – strasznie płakałam już wtedy – co każdy komplementował po ceremonii i mówił, że  było to piękne i że wszyscy się wzruszyli.

059 062

064

Marta: Cudownie, przepięknie zagrała nam w kościele orkiestra mojego męża… a już, jak na koniec grali ONE MOMENT IN TIME  – to słyszałam z tylu, że wiele osób płakało….

067 075

089

077 082

092

KOCHAM TO ZDJĘCIE! To jest właśnie ten wrodzony urok Marty, o którym Wam wspominałam. Cudna jest, prawda?

093

097

Po wyjściu z kościoła na Martę i Chrisa oraz ich gości, czekała nieplanowana niespodzianka.

Marta: Po ślubie wychodzimy z kościoła razem, szczęśliwi … a tutaj przechodzi cała brygada Wojska Polskiego przed kościołem, więc zatrzymują się i słyszę: W PRAWO ZWROT! ZASALUTOWAĆ NA CZEŚĆ PARY MŁODEJ! – to było szok!

Po życzeniach przyjechał pierwszy autokar po gości. A my schowaliśmy się w samochodzie i pojechaliśmy na małą wycieczkę po Warszawie. Zrobiliśmy sobie amatorskie zdjęcia ze świadkami nad Wisłą i zadzwoniła moja mama z informacją, że wszyscy już są i możemy jechać na salę.

101 102

zdjęcia: ANNA KALINA CIESIELSKA/KALINA-STUDIO

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

1 odpowiedź
  • Paula
    21 października, 2009

    Mnie najbardziej wzrusza ta brygada wojska, to musiał być widok. Zdjęcie z miną urocze! Brawa dla Kaliny, że to wychwyciła. To musiało być coś niesamowitego i ta orkiestra, wspaniale.
    Wszystko pięknie dograne, szczęśliwi uśmiechnięci ludzie. A Para Młoda pięknie, świetne ubrana, makijaż rzeczywiście podkreśla wielkie oczy Marty.
    Mnie najbardziej podoba się zdjęcie pocałunku po przysiędze.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *