Olivia i Krzyś V

by środa, 24 listopada, 2010


Przyjęcie weselne Olivii i Krzysia odbyło się w uroczym Domu Weselnym U ROWDALA w Piorunowie, za Błoniem. Stara, zabytkowa stodoła zaadaptowana na lokal weselny, była idealnym miejscem na rodzinne wesele! Piękny teren wokół sali, wyśmienita kuchnia i nienaganna obsługa – to główne atuty wybranego na wesele obiektu.

Zaproszenia, winietki, plan stołów, karty menu, kosze ze smakołykami dla Rodziców i plan stołów Olivia i Krzyś zamówili w pracowni DECO STUDIO DESIGNS. Wszystkie materiały drukowane były utrzymane w kolorze perłowej bieli, zdobione pięknym haftem i prawdziwymi cyrkoniami!

Olivia i Krzyś przygotowali dla swoich gości fantastyczne atrakcje! Był to pieczony prosiak, przygotowany przez kucharzy z hotelu LE MERIDIEN BRISTOL oraz barman, serwujący pyszne drinki, także z hotelu LE MERIDIEN BRISTOL.Olivia i Krzyś zwłaszcza polecają obecność barmana na weselu.

Ślub, wesele i plener fotografował PIOTR WIELICZKO, nad którego zdjęciami, już się zachwycałam przy okazji pleneru tej Pary! Cudowne, ciepłe, świetnie zaaranżowane zdjęcia! Ale, najpiękniejsza była i tak, ta przemiła, zakochana Para, której raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego!

I na koniec, złota rada Olivii  🙂

Olivia: Lufka przed wyjściem z domu do kościoła 😛

zdjęcia: PIOTR WIELICZKO

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0