Olivia i Krzyś IV

by środa, 24 listopada, 2010


PALETA KOLORÓW

żółty srebro paleta.bielszampan paleta.ecru

NOWOŻEŃCY: Olivia i Krzyś

DATA ŚLUBU: 17 maja 2008

MIEJSCE: Warszawa/Piorunów

* * *

Pamiętacie Olivię i Krzysia, których sesję plenerową pokazywałam Wam kilka tygodni temu? Jeśli nie, zapraszam OLIVIA I KRZYŚ część 1, OLIVIA I KRZYŚ część 2, OLIVIA I KRZYŚ część 3. Dziś pokażę Wam, ich przygotowania do ślubu, ślub i wesele! Uroczystość Olivii i Krzysia, była bardzo stylowa, w stylu glamour. Panna Młoda w oszałamiającej sukni, Pan Młody w garniturze szytym na miarę, za kierownicą Audi R8, piękna majowa pogoda, urocza sala weselna i duża dawka pozytywnej energii oraz pięknej miłości Nowożeńców!

Olivia: Najpiękniejszy dzień w naszym życiu (do czasu aż na świat przyszła nasza córka) – ze łzami w oczach, w końcu przysięgliśmy sobie miłość przed Bogiem, w obecności naszych najbliższych przyjaciół i rodziny. Potem zabawa do rana. To był wyjątkowy dzień, w którym staliśmy się rodziną. To był NASZ dzień 🙂

Cudna Panna Młoda przygotowywała się do ślubu, w asyście Mamy i Przyjaciółki. Makijaż Olivii wykonała ANNA KOŁYGA, fryzurę wykonano w SYLWIA STUDIO w Konstancinie Jeziornej. Panna Młoda wybrała podkreślającą jej idealną figurę suknię Mystique, z salonu TYLKO ONA w Warszawie, Pan Młody natomiast wystąpił w szytym na miarę garniturze projektu MARKA WITT.

Wyrafinowaną stylizację Olivii podkreślała biżuteria firmy APART. Do ślubu Państwo Młodzi pojechali nowoczesnym Audi R8 z salonu AUDI ROWIŃSKI & WAJDEMAJER. Przepiękną Pannę Młodą wprowadził do kościoła, wzruszony Tato. Tam, czekał już Krzyś i wielu przyjaciół Nowożeńców, także z dalekiej Australii, gdzie urodziła się Olivia.

Zjawiskowej urody Panna Młoda i uroczy Pan Młody są jedną z moich najukochańszych Par, którą miałam przyjemność poznać! Urocza wiązanka Olivii wykonana była z białych i żółtych róż oraz miniaturowych, zielonych chryzantem i szkieletów liści.

zdjęcia: PIOTR WIELICZKO

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0