3/7 Dagmara i Jorge – W malinowym chruśniaku III

by piątek, 25 listopada, 2011


Dekoracje, jak wspomniałam Wam już wcześniej zostały zaprojektowane i wykonane przez Dagmarę i Jorge oraz ich Przyjaciół. I są obłędne! Naprawdę! Obejrzycie je i zobaczcie, jak niesamowite pomysły miała nasza Czytelniczka! Mnóstwo kwiatów – hortensje, eustomy i róże. Każdy stół został ozdobiony płatkami róż oraz sztucznym mchem. Kwiaty w licznych flakonikach nawiązywały do tak chętnie propagowane przeze mnie stylu vintage. Zwracam uwagę na krzesła ozdobione malinowymi hortensjami! Coś pięknego! Papeteria zaprojektowana przez Dagmarę fantastycznie połączyła szykowne elementy koronki oraz maliny. A jakie dekoracje przygotowali? Przeczytajcie!

Dagmara

Zawiadomienie: strona internetowa wykonana przez Pannę Młodą i wysłana gościom, jako zawiadomienie w formie linku. Strona zachowana w stylizacji bukolicznej i z elementami, które się przewijają w całości dekoracji uroczystości z muzyką, którą goście dostali jako prezent upominkowo- pamiątkowy w formie CD.

Zaproszenia: Zaprojektowane i wykonane przez Pannę Młodą. Ceremonia zaślubin miała się odbyć w ogrodzie i stąd pomysł stylizacji bukolicznej. Motyw przewodni ślubu i wesela to malina. W projekcie zaproszenia został wykorzystany obraz  Jacka Yerki Sad poziomkowy i fragment wiersza Bolesława Leśmiana W malinowym chruśniaku: W malinowym chruśniaku, przed ciekawych wzrokiem, zapodziani po głowy, przez długie godziny. Zaproszenia zostały wysłane w gustownych zielonych kopertach oddających soczystość zielonej trawy ogrodu.

Całość dekoracji: (CD dla gości, obraz, jako księga gości, winietki, numerki stołów, plan stołów, menu, świeczniki, tablice witające gości  i  wianek) została zaprojektowana i wykonana przez Parę Młodą.  Wszystkie elementy dekoracyjne zostały połączone przewodnim motywem  maliny.

Prezenty dla gości: CD z muzyką z wesela i nadrukiem zdjęcia Pary Młodej.

Księga gości: obraz drzewa namalowany przez Pannę Młodą, na którym goście odbijali swoje odciski zawieszając w ten sposób swoją malinkę i podpisując  się pod nią. (WIELKIE BRAWA ZA POMYSŁ przy. Bridelle)

Wianek: wianek w stylu  ludowym, udekorowany zostal sianem i zwisającymi malinami.

Winietki: wykonane przez Parę Młodą, wydruk na kartoniku jak całość dekoracji weselnej z motywem malinki i obrazem Jacka Yerki Sad poziomkowy, kartoniki montowane na korkach od wina, jako podstawa winietki.

Tablice witające gości: dwie tablice z napisem Witamy dla gości z Polski  i Bienvenidos dla gości z Hiszpanii, umieszczone zostały  w ramach specjalnie przywiezionych z domu Pary Młodej, jako element oddający charakter ich domu.

Plan stołów: wydruk z motywem malinek zamontowany w ramie.

Numerki stołów: jako numerki służyły nam butelki wina sprowadzonego przez nas specjalnie na tą okazję z Barcelony, miasta w którym się poznaliśmy, zakochaliśmy się w sobie i w którym mieszkamy.  Na butelce zawieszona została mała tabliczka z numerkiem przymocowana biedroneczką na szczęście.

Świeczniki: ze świeczkami malinowymi i o zapachu malinowym zostały udekorowane koronką nawiązującą do motywu ludowo – sielankowego.

Na każdego gościa czekała na jego talerzu żelka w formie malinki. Spersonalizowane naklejki na serwetki dopełniły wyglądu. Tort od Bliklego o smaku malinowym, ozdobiony malinami oczywiście 🙂

zdjęcia: GRZEGORZ PŁACZEK
Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0