3/7 J+M

by wtorek, 23 sierpnia, 2011
Końcówka sierpnia i wrzesień to piękne tygodnie na słoneczne, ale już nie upalne śluby. Zauważcie, że inne w tych dniach jest już słońce. Natura obdarza nas w tym czasie swoimi plonami – jabłka, dynie, jarzębiny, borówki oraz kwiatami – słoneczniki, zboża, lawenda. Żal nie skorzystać z tego! Dlatego mam nadzieję, że ten ślub będzie dla Was ogromną inspiracją!

* * *

Urocza deseczka z inicjałami Nowożeńców i kwiaty prosto z ogrodu. Oczywiście w słoiczkach, wiaderkach i puszkach!

* * *

Aby nadać stylizacji świeżości do naturalnych kolorów użytych w bukiecie dodano piękny, głęboki odcień lazuru. Prawda, że wyglądały fantastycznie te urocze buciki?

* * *

Beczki są nieodłączonym elementem rustykalnych stylizacji! Można je wykorzystać na wiele sposobów!

* * *

Jak widać, nie tylko ja nie wyobrażam sobie obecności czworonogów na przyjęciu weselnym 😉 Kwiaty – kolorowe, proste, oczywiście w puszce!

* * *

Stylizacja rustykalna lubi naturalne dodatki i tkaniny. Lniane serwetki przewiązane najprostszym sznurkiem i ozdobione gałązką lawendy są przeurocze. Cudnie wyglądają pojedyncze, duże główki kwiatów w jasnych, porcelanowych filiżankach! I filiżanki wcale nie muszą być od kompletu! Niech każda będzie inna.

* * *

Chorągiewki i menu na szkolnej tablicy to doskonały pomysł!

* * *

Uwielbiam zdjęcia wykonane na łonie natury! I z zachwytem patrzę na stare kanki w których ustawiono bukiety!

* * *

Ciepła kolorystyka została wykorzystana także w stylizacjach druhen – zwracam uwagę, że dziewczyny nie mają jednakowych sukienek. Pozwól swoich druhnom, aby wybrały najbardziej pasujące im kreacje!

* * *

Dodatki na tym ślubie są zachwycające! Na starych oknach w drewnianych ramach wypisano nazwiska gości z przypisanymi do nich stołami!

* * *

A najważniejszy jest uśmiech. I miłość 🙂

zdjęcia: JARRED OSMAEL
Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *