4/9 Zankyou w Polsce. Nowe usługi i możliwości

by poniedziałek, 5 grudnia, 2011
ZANKYOU to nowe spojrzenie na śluby na rynku polskim. To serwis dla nowoczesnych Narzeczonych, którzy z dnia ślubu chcą uczynić niezapomniane i niepowtarzalne wydarzenie.

Darmowa Strona Ślubna pomoże Wam lepiej zaplanować ten szczególny dzień, a Lista Prezentów Ślubnych on-line umożliwi spełnienie marzeń młodych małżonków. ZANKYOU powstało w 2007 roku, aby dziś działać w 17 krajach i tworzyć Magazyn Ślubny w 8 językach.

ZANKYOU jest usługą ślubną, dzięki której Para Młoda może otrzymać 100% wartości swoich prezentów ślubnych w postaci gotówki. Korzystając z Listy Prezentów Ślubnych, goście nie muszą kupować prezentów, o jakich marzy Para Młoda, ale przesyłają ekwiwalent pieniężny na ich konto bankowe. Goście nie muszą się zastanawiać, co uszczęśliwi Młodą Parę, a oni dostają dokładnie to, czego sobie życzą. Na Liście Prezentów Ślubnych ZANKYOU można umieścić dosłownie wszystko… od sprzętu AGD i kursu językowego, przez remont mieszkania, po romantyczną podróż poślubną! Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Strona ślubna ZANKYOU, którą Narzeczeni mogą utworzyć zupełnie za darmo, posiada zaawansowane narzędzia do organizacji ślubu i wesela. Goście mogą potwierdzić swoją obecność na weselu, mogą także wpisać się do księgi gości, dodawać zdjęcia, muzykę i filmy. Dla Narzeczonych przygotowaliśmy narzędzie do planowania miejsc przy stołach oraz zamieszczania wszystkich niezbędnych informacji związanych z ich ślubem. Jednym z największych atutów ZANKYOU jest wielojęzyczność strony. Goście z różnych zakątków świata mogą korzystać z portalu, dokonywać wpłat na Listę Prezentów Ślubnych, czytać porady ślubne w Magazynie, a także kontaktować się z nami w każdym z 8 języków (polskim, angielskim, niemieckim, francuski, hiszpańskim, włoskim, portugalskim i holenderskim).

Co wyróżnia nas spośród innych stron oferujących podobne narzędzia? Nasze Strony Ślubne nie zawierają reklam, mamy najniższe ceny na rynku, a Narzeczeni nie muszą kupować prezentów zamieszczonych na Liście Prezentów Ślubnych!


Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *