7/8 WHITE – wszystko o ślubach. WARSZTATY

by wtorek, 8 listopada, 2011
White – wszystko o ślubach – druga edycja warsztatów ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Już 20 listopada, w Andel’s Hotel Łódź odbędą się warsztaty ślubne White – wszystko o ślubach. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest projektantka mody Agata Wojtkiewicz. Druga edycja warsztatów ślubnych – podobnie jak poprzednia – skierowana jest do osób, które poszukują nieszablonowych rozwiązań na jeden z najważniejszych dni w życiu.

Warsztaty White – wszystko o ślubach to dwugodzinne szkolenie prowadzone przez Agatę Wojtkiewicz i partnerów wydarzenia. Pierwsza edycja warsztatów miała miejsce w lutym i spotkała się z dużym zainteresowaniem przyszłych panien młodych. Dlatego też projektantka podjęła decyzję o kontynuowaniu spotkań poświęconych modzie ślubnej.

Łódzkie warsztaty odbędą się w najbardziej prestiżowym miejscu Łodzi – hotelu Andel’s. Designerska przestrzeń, w której tradycja łączy się z nowoczesnością, nada warsztatom wyjątkowego klimatu. Jednocześnie uczestnicy, którzy nie wybrali jeszcze miejsca na swoje wymarzone wesele, będą mieli okazję zapoznać się z ofertą hotelu, który proponuje specjalne pakiety dla nowożeńców, w tym wyjątkową noc poślubną w atmosferze deluxe design. W hotelowej Sali Balowej można zorganizować przyjęcie nawet dla 550 osób, zaś wykwintna kuchnia fusion Restauracji Delight przyniesie weselnikom wiele ciekawych doznań smakowym .

O modzie ślubnej inaczej

Moda ślubna stale się zmienia. Projektantka Agata Wojtkiewicz przedstawi podczas warsztatów obecne tendencje w modzie ślubnej i zaprezentuje jej nowoczesne oblicze. W Sali Satynowej hotelu andel’s uczestnicy obejrzą pokaz sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz oraz uzyskają poradę stylisty i projektanta w kwestii doboru sukni i butów. Projektantka wraz z marką Loft37.pl przygotowała specjalną linię butów, idealnych do ślubu.

Partnerami wydarzenia, podobnie jak w poprzedniej edycji, została marka Kate&Kate i łódzki salon urody SilkFarm. Katarzyna Rychlewska z Kate&Kate podpowie uczestnikom warsztatów, jaką modną biżuterię warto wybrać do ślubnej kreacji. Natomiast eksperci z salonu urody SilkFarm udzielą konsultacji w zakresie wizażu i pielęgnacji cery przed ślubem.

Ślub w obiektywie

Stylowa Para Młoda marzy o tym, by zostać uwiecznioną na najpiękniejszych fotografiach. Fotografowie ze studia fotograficznego Snap Studio podzielą się z uczestnikami warsztatów swoim doświadczeniem zdobytym podczas pracy przy ponad 150 ślubach, a także w trakcie przygotowywania tego wyjątkowego –  własnego. Podpowiedzą, o czym warto pamiętać przy wyborze fotografa uwieczniającego ten ważny dzień.

Wybrane kreacje Agaty Wojtkiewicz, biżuterię Kate&Kate oraz makijaże ślubne zaprezentują tego dnia modelki z warszawskiej agencji WonderModels.

Łódzkie warsztaty White – wszystko o ślubach odbędą się 20 listopada 2011 roku, o godz. 15.00 w Andel’s Hotel Łódź. Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony WHITE. Bieżące informacje na temat warsztatów można znaleźć na stronie Agata Wojtkiewicz Atelier na FACEBOOKU.

* * *

zdjęcia i tekst: 38PR