3/9 Uroczysko

by wtorek, 27 marca, 2012
To, co kocham 😉 Urocze, vintage, nieco szalone i bardzo malownicze. Po prostu ponadczasowy styl, który kocha większość PM na świecie! Jakie elementy możecie wykorzystać na swoim ślubie? Czym się kierować i inspirować? Zaraz sprawdzimy!

* * *

Koronki! Vintage kocha koronki! Można je wykorzystać w bukietach, dekoracjach stołowych, papeterii. Albo po prostu, jako część Waszej garderoby!

* * *

Vintage kocha pozorny nieład! Ale i konsekwencję stylistyczną! Dlatego wszelkie porcelanowe filiżanki, buteleczki, a nawet stylowe puszki po owocach idealnie sprawdzą się w takich aranżacjach!

Książki o podniszczonych okładkach sprawdzą się, jako podwyższenie dla niewielkich dekoracji.

Apteczne i kosmetyczne szklane buteleczki na pojedyncze kwiaty to absolutny must have tego stylu!

* * *

Tabliczki z oznakowaniem krzeseł Pani i Pan Młody koniecznie wypisane ręcznie.

* * *

Jeśli chcecie nawiązać swoją stylizacją do vintage, odpowiednie buty zrobią Wam wymarzony look!

Materiałowe kwiaty są świetną alternatywą, jeśli Wasz budżet jest ograniczony. Można je wykorzystać nie tylko w bukiecie, butonierkach, ale także do ozdoby innych detali, które znajdą się na stołach.

* * *

Przyjęcie w stylu vintage nie może obejść się bez domowych wypieków! Żadne tam wykwintne ciasta i wielopiętrowe torty! Ma być domowo i pysznie! Szarlotki, babeczki i inne cuda wprost z domowej piekarni!

* * *

Kamea od Babci, naszyjnik pereł od Mamy i stary zegarek na łańcuszku od Dziadka. Vintage kocha przeszłość! I przedmioty z duszą!

* * *

Vintage kocha tkaniny! Materiałowe dekoracje bezwzględnie muszą znaleźć się na weselu w stylu retro! Girlandy, chorągiewki czy moje ulubione kurtyny z pasków tkanin. Element niezbędny! Tani i bezproblemowy do wykonania we własnym zakresie.

* * *

Tabliczki zwiastujące nadejście Panny Młodej – tym razem nie jest to jeden napis, ale aż 4! Podejrzewam, że spowodowane to było ilością chętnych dzieci 😉 I tak oto potrzeba, stała się Matką wynalazku! Pomysł kapitalny!

* * *

Photo booth ze stylizowanymi gadżetami! Raj dla gości!

* * *

I ponownie motyw tablic z ręcznie wypisywanymi informacjami. Możecie ich użyć, jako wielkich tablic powitalnych, kart menu lub planów rozsadzenia gości.

* * *

Naszło mnie na takie klimaty i oto, co mi wyszło 😉 Buteleczki kupione na Allegro za grosze, dwa rodzaje goździków i gipsówka oraz wstążeczki w pastelowych kolorach w kropki.

źródło: GWS i BRIDELLE

Tagi: , Kategoria: ZAGRANICZNE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *